פאר התאוששה בזוגות

ווימבלדון 2008: הטניסאית הבכירה של ישראל נכנעה מוקדם יותר ב שמינית הגמר 6:2, 6:1 מול אלנה דמינטייבה הרוסיה, אבל הצליחה להתאושש ולנצח בזוגות

יום שני 30 יוני 2008
מערכת TELESPORT

בהשוואה למשחק הניצחון מול סאפינה הרוסיה, היום (ראשון) שחר פאר לא הופיעה לשמינית
הגמר מול דמינטייבה (5) והפסידה 6:2, 6:1 ומה שנותר כעת זה להמשיך בטורניר הזוגות.

הרבה שאלו לאן נעלמה שחר פאר בחודשים האחרונים, מכשלונות לא ברורים ועד להעלמות מהמסך הרחב, חזרה פאר לכותרות. הטניסאית הבכירה של ישראל, שהדרדרה ל מקום ה-26 בעולם, סביר להניח כי תעלה בדירוג בעקבות ההופעה המצויינת בווימבלדון.

פאר שברה את שיאה האישי בטורניר והגיעה עד לשלב שמינית הגמר בפעם הראשונה. היום (א') לא הצליחה פאר להמשיך את היכולת המצויינת ממשחק הניצחון מול סאפינה ודמינטייבה הרוסיה הייתה חזקה כמעט בכל פרמטר. 

מערכה ראשונה: 2:6 לדמינטייבה

דמינטייבה השיגה ניצחון במשחקון הראשון ושמרה על ההגשה. במשחקון הבא שברה הרוסיה את ההגשה של פאר. המשחקון השלישי נערך קרוב לרבע שעה, שחר כבר הייתה עם היתרון, אבל הרוסיה שברה אותה 4 פעמים ולקחה את הנקודות בסטייל (0:3).

סוף סוף שחר הרגישה ביטחון וזכתה במשחקון הראשון לזכותה ללא עוררין (3:1). הרוסיה חזרה לנצח (1:4) , אבל שחר הותירה עצמה בתמונת המערכה (4:2). הרוסיה המשיכה לשחק משחק טניס משובח, ופאר נכנעה למהירות והעוצמה שבחבטות - 2:6 לדמינטייבה

מערכה שנייה: 1:6 לדמינטייבה וזכיה במשחק!

פתיחת המערכה השנייה הייתה שונה בתכלית: פאר עלתה ליתרון במשחקון הראשון, שבו שברה את ההגשה של יריבתה בקור רוח.במקום להמשיך את היתרון המינמלי, פאר נשברה ודמינטייבה חזרה להוליך (1:2).

פאר לא הצליחה לשמור אף על משחק ההגשה ונקלעה שוב לפיגור משמעותי (3:1).דמינטייבה המשיכה בשלה ועלתה ל-1:5 מרחק משחקון מזכיה.ההפסד כבר היה באויר, שחר איבדה את הריכוז לבסוף והפסידה את המערכה והמשחק (1:6 בסיום)

פאר התנחמה בזוגות

למרות ההפסד המוקדם יותר מול דמינטייבה הרוסיה, חזרה פאר לתחום הזוגות ביחד עם בת זוגתה הבלארוסית  אזארנקה. הצמד הישראלי/בלארוסי השיג ניצחון כביר על המדורגת 10 בטורניר, דיאנה סאפינה הרוסיה וסזאביי ההונגרייה 5:7, 4:6 והעפילו לרבע הגמר. 

פאר כבר הדיחה את סאפינה בסיבוב הקודם בטורניר, וכעת היא הדיחה אותה פעם כפולה. המערכה הראשונה הייתה צמודה. פאר ובת זוגתה התאמצו מאוד, אך הצליחו בסופו של דבר לנצח 5:7.

המערכה השנייה הייתה קלה הרבה יותר..הצמד הישראלי בלארוסי נטל את ההובלה כבר מהפתיחה, סאפינה וסזאביי נכנעו וראו את הסוף מוקדם מהרגיל - 4:6 בסיום ופאר יכולה לרשום חיוך בסוף היום.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק