האוהדים חגגו אימון ראשון

היום נערך אימון ראשון העונה של מכבי נתניה. באסיפה שקיים המאמן, לותר מתיאוס הוא אמר: נעבוד קשה ונגיע רחוק. האוהדים פרצו לכר הדשא והרימו אותו על הכתפיים. מתיאוס פנה לקארסן יאנקר, לשעבר בבאיירן מינכן

יום רביעי 02 יולי 2008
אשר גולדברג
אימון הבכורה של מכבי נתניה נערך אחה"צ בוינגייט כשמספר רב של אוהדים הגיעו כדי לעודד את השחקנים והמאמן החדש.

רגע לפני שעלו השחקנים על כר הדשא, אמר לותר מתיאוס לשחקניו במהלך האסיפה: "ביחד אנחנו נגיע להישגים. נעבוד קשה ונגיע רחוק. אני שמח להיות בישראל. אני מכבד מאוד את כל הנוכחים בחדר ומצפה שהדבר יהיה הדדי. אם למי מכם יש בעיה כלשהי, הדלת שלי פתוחה בפניכם 24 שעות ביממה. בשביל הקבוצה שלי ובשביל השחקנים שלי אני נמצא בכל שעה ביום, 24 שעות ביממה. האוהדים מצפים מכם, אנחנו מצפים מכם וגם אתם מצפים מעצמכם לקראת העונה. משמעת זה דבר חשוב מאוד, הן במגרש והן מחוצה לו בחייכם האישיים. אני מאחל הצלחה לכל השחקנים פה וחשוב שתדעו שלכל מי שנמצא כאן סיכוי שווה בפניי. אני רוצה לאחל שוב הצלחה לכולנו ואני מקוה שנהנה, נגיע להשגים יפים ותוצאות טובות במסגרת הליגה ובגביע אופ"א". 

לאחר שהשחקנים עלו לכר הדשא, פרצו חלק מ-150 האוהדם לדשא והרימו את מתיאוס על הכתפיים.

קארסטן יאנקר, החלוץ גבהה הקוה, של באיירן מינכן ונבחרת גרמניה לשעבר , אשר  משחק בליגה האוסטרית, קיבל פנייה אישית מלותר מתיאוס להגיע לישראל ולהצטרף אליו, למכבי נתניה.

מתיאוס מבקש לצרף לפחות שני שחקנים זרים אשר יהיו רכש שלו, שחקנים שיגיעו לישראל בעקבותיו.

יאנקר גבהה הקומה, זכור לאוהדי הכדורגל בעיקר בשערי הנגיחה שלו והמשחק הכוחני בתוך רחבת ה-16.

הערב יקיים מתיאוס אימון בכורה במכבי נתניה, ולפני האימון יקיים פגישה עם מנהלי הקבוצה.

ביום שישי מתוכנן משחק אימון בין הקבוצה הבוגרת לקבוצת הנוער של מכבי נתניה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק