אולטימטום ליבריץ', כהן מחכה

דראגוסלב יבריץ', שוערה של מכבי תל אביב הודיע הבוקר שהוא חולה ולא עלה לטיסה לישראל. במכבי הבהירו לשוער: "עלה לטיסת הערב או שנתבע אותך". האוהדים פנו לאוהד כהן שממתין להתפתחויות

יום רביעי 02 יולי 2008
אשר גולדברג
 במכבי תל אביב לא רוצים פרשת קאלה שניה. הזיכרונות מטברטקו קאלה דומים למהלך שמוביל עכשיו השוער הסרבי דראגוסלב יבריץ', אשר דורש שכר מוכפל.

יבריץ' היה אמור לנחות עוד אתמול בלילה אבל הודיע שהוא חולה. גם בצהריים יבריץ' לא הגיע לנתב"ג, ולכן הועבר אליו מסר עוד הבוקר: "עלה לטיסה, בריא או חולה, ותגיע עוד הלילה לישראל".

במכבי ת"א לא אוהבים את ההתנהלות של יבריץ' ויש קולות לא מעטים אשר קוראים לוותר על שירותיו. בכל מקרה, מכבי מוכנה לשדרג מעט את החוזה עקב צניחת הדולר. אם יסרב יבריץ', יובהר לו כי יקבל תביעה באופ"א, לא ישוחרר ובמקומו יגיע שוער חלופי. גורם במכבי ת"א הבהיר הערב: "לא נכנע ליבריץ', יש מספיק שוערים אחרים ברמה שלו".

ראשי האוהדים של מכבי ת"א פנו לאוהד כהן, שוערה של מכבי פ"ת בפנייה שיגיע לקבוצה. אוהדי מכבי ת"א יודעים ששוער ישראלי יחסוך להם עמדה של זר ובכך יוכלו בקבוצה להביא שחקן נוסף לעמדת המגן השמאלי. 

אוהד כהן הגיב על בקשת האוהדים: "צריך לחכות ולראות לאן ואיך יתפתחו הדברים. מכבי ת"א הוא מועדון שאני מאוד מעריך"

בינתיים נחת הרכש ג'יזרמו ישראלביץ' בנתב"ג ומחר יגיע לאימון מכבי ת"א. ישראלביץ' אמר עם הנחיתה: "אני בהחלט מתרגש, אני מגיע למועדון הגדול והמפואר ביותר בישראל"

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק