הבכורה של אבי נמני

מכבי תל-אביב סיימה את ההכנות לקראת המשחק מחר מול הפועל פתח-תקווה באורווה. נמני ובלבול בבכורה יערכו שינויים בהרכב הפותח. טומאסיץ טוען לכאבי גב, גורם בקבוצה: "שחקנים מביימים פציעות"

יום שישי 07 נובמבר 2008
אשר גולדברג
 מכבי תל-אביב המתחדשתĠתחת הג'נרל אבי נמני והמאמן מרקו בלבול תערוך מחר את משחקה הראשון מול הפועל פ"ת באיצטדיון האורווה.

הצהובים סיימו את הכנותיהם הבוקר כשצוות האימון החדש של הקבוצה מתכנן מספר שינויים בהרכב. מושיקו מישאלוף יחזור ל-11 הפותחים אך יעשה זאת בעמדת הۧישור האחורי, כשצמד הבלמים יהיו ז'אן ויחיאל שימשיכו לקבל את הקרדיט. דולי ג'ונסון יעבור לקישור הקדמי וקמנאן הועדף על פני רודי חדד.

עוד בקישור יחזור לתפקידו המקורי ג'יזרמו ישראלביץ' שתופקד כמגן שמאלי תחת רן בן-שמעון במשחקים האחרונים ואת מקום המגӟ ימלא שרן ייני. בצד ימין שפונגין אינו כשיר למשחק ולראשונה העונה יפתח בהרכב הקשר הצעיר והמוכשר דור מלול.

למרות שהיה נראה כי ג'ונתן אסוס הצרפתי יחזור ל-11 הפותחים במשחק מחר, הוא ישולב רק במהלך המשחק ויפתח על הספסל כמו רודי חדד.

אביĠנמני דיבר עם השחקנים ואמר להם: "מי שעובד קשה ולא מזייף יהיה בסגל למשחק, שחקנים שיחפפו ולא יהיו רציניים לא יתלבשו כלל"

איגור טומאסיץ', הבלם אשר ככל הנראה ישוחרר בינואר מהקבוצה, סובל מכאבי גב מסתוריים ושוחרר מהמשחק. גורם בקבەצה הגיב על כאביו כיביכול של טומאסיץ': "יש במכבי שחקנים שמביימים פציעות". זאת בהמשך לאמרתו של אבי נמני ששחקנים שלא יתאמצו יוצאו מהסגל.

הרכב משוער: 

דראגוסלב יבריץ'; דור מלול, ליאור ז'אן, אבי יחיאל, שרן ייני; מושיקו מישאלוף, ג'יזרמו ישראלביץ', דולי ג'ונסון, מאור בוזגלו; יאניק קמנאן ואיליה יבוריאן.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק