לנסקי מחוץ לבייג'ינג

אליפות ישראל באתלטיקה: יום קשה בהדר יוסף. אירנה לנסקי, שרצה ל-100 משוכות, נפצעה בירך, ואיבדה את מקומה באוליפיאדה. אברבוך נעדר מהקפיצה במוט, לאחר שרגלו נרדמה

יום חמישי 03 יולי 2008
מערכת TELESPORT

אליפות ישראל באתלטיקה החלה ביום רביעי, והמטרה היא לקרב מועמדים נוספים לקראת האולימפיאדה ולשפר עמדות של המתחרים שכבר נמצאים שם. 

למרות זאת, מה שאמור להיות אירוע מלבב ומקומי, הפך במהרה לאירוע שהרבה ירצו לשכוח. נתחיל באלכס אברבוך, הקופץ במוט מספר 1 בישראל, שלא הצליח להופיע לתחרות היום (חמישי), כיוון שרגלו נרדמה עקב הזריקה שקיבל מרופאו. 

אברבוך, שהיה אמור להתחרות כרגיל באליפות ישראל, לא יכל בעקבות הזריקה שקיבל, שאמור היה בכלל לקבלה ביום שישי, אבל תופעת הלוואי השפיעו לרעה. רגלו של אלכס נרדמה, והקופץ במוט לא יכל להשתתף כלל בתחרות ואכזב את הקהל שבה לצפות בו. 

מי שהצליח לזכות אצל הישראלים, זהו יבגני אולחובסקי, שהצליח לעבור 5.23 מ', ואילו בתחרות זכה הרוסי פאבלוב הרוסי, שהצליח לעבור 5.6 מטרים. 

הצרה הנוספת בתחרות, היא פציעתה של אירנה לנסקי, ב-100 משוכות נשים.אירנה הינה,  אחת המועמדות הרציניות של ישראל באולימפידת בייג'ינג, אך עקב הפציעה בשריר הירך, נאלצה להתפנות לבית החולים איכלוב וכעת מתבררת חומרת הפציעה, והאבחון הראשוני התברר כקרע בשריר. 

מי שניצחה בתחרות המשוכות, זוהי יוליה קונדקובה הרוסייה. אצל הישראליות זכתה רותם בטאט. דורית מאור זכתה בהטלת כידון לנשים, לאחר שבזריקה הגיעה עד למרחק של 42.37 מטר. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק