ניצחון בכורה לנמני

אחרי מחצית ראשונה מאופסת ונטולת מצבים,שירן ייני (72) העניק את הניצחון למכבי במחצית שנייה טובה של הצהובים, ונתן לנמני ולאוהדים קצת שקט בראש. יבוריאן הורחק בסיום

שבת 08 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
אבי נמני השיג את מבוקשו ממשחקו הראשון כמאמן מכבי, ניצחון. לא משנה הדרך, והיכולת הבינונית, העיקר זה ניצחון שנותן קצת שקט למועדון הלחוץ ביותר במרכז הארץ.

הפועל פתח תקווה פשוט לא הגיעו למשחק, ובמחצית השנייה נתנה למכבי להשתלט על המשחק, ובסופו של דבר להשיג את השער המקרי מרגליו של שירן ייני (72). בשניות הסיום יבוריאן הורחק אחרי גלישה טיפשית במרכז המגרש לרגליו של ג'וניור ויסה, ויחסר לנמני במחזור הבא.

מהלך המשחק:
ȍ
המשחק נפתח בצורה מאוד מסורבלת וזהירה מצד שתי הקבוצות שפשוט לא מצליחות להגיע למצבים מסוכנים. המצב הראשון המסוכן היה לטובת מכבי בדקה-16 כשיבוריאן השתלט על כדור שחזר מההגנה של פתח תקווה, בעט מקצה הרחבה, אבל פספס את המסגרת.

בדקה ה-26 הזדמנות ראשונה לפתח תקווה כשקונה ג'אקריצ'ה הפתיע את יבריץ' בבעיטה מרחוק, אבל יבריץ' היה מוכן והדף טוב. דקה אחר כך גם רוזן ניסה בעיטה מרחוק, אבל הכדור השטוח שלו לא הלך למסגרת. גם מכבי הגיע למצב טוב כשיבוריאן נכנס לרחבה, וניסה לבעוט ממצב קשה, בעיטה שלא הקשתה על אלימלך הוותיק.

בדקה ה-33, דולי ג'ונסון הגביהה כדור מצויין לראש של בוזגלו, שמקרוב לא נגח טוב, והעיף את הכדור אל מעל למסגרת.

בדקה ה-42, ריקן הרים כדור לנימבה, שנגח ߗלש לידיים של יבריץ'.

בפתיחת המחצית השנייה בוזגלו עבר את המגן שלו ובעטלא רע, אבל אלימלך היה במקום. כדקה אחר כך נמני עורך את החילוף הראשון כשרודי חדד מחליף את ישראלביץ', שנפגע במחצית הראשונה בתיקול עם ויסה.

בדקה ה-56, קמאנן קיבל כדור גדול מבוזגלו בתוך הרחבה, אבל מקצת יותר מעשרה מטרים בעט רע אל מחוץ למסגרת.

בדקה ה-60 רודי חדד קיבל כדור מחוץ לרחבה ובעט טוב, אבל פספס את המסגרת. בדקות האחרונות, מכבי השתלטה מעט על המשחק, פתח תקווה לא נמצאת ב۞גרש.

בדקה ה=66 בנאיני כמעט העלה את פתח תקווה ליתרון . בנאיני קיבל כדור משן מעבר לקו ההגנה של הצהובים, ומול יבריץ' מזוית קשה כמעט ומצא את הפינה הרחוקה של השער. דקה אחר כך חילוף שני במכבי, קמאנן שהיה חלש הוחלף על ידי עזרן,̠כשגם מחפוד עורך חילוף, עומרי רון נכנס במקומו של בנאיני.

ובדקה ה-72 מכבי כובשת את השער המיוחל. בלאגן ברחבת פתח תקווה אחרי כדור קרן הוביל לשער של ייני מארבעה מטרים. עוד קודם לכן הכדור הורחק מהקו על ידי יוסי רוזן.

<ųtrong>בדקה ה-84,
רודי חדד נשאר פנוי לחלוטין בתוך הרחבה אחרי שעבר את טריקה, ומכמה מטרים בעט חזק, אבל רק למרכז השער. בזבוז של הזדמנות ענקית לעלות ל-2:0 לצהובים. מהצד השני, טעות של ליאור ז'אן השאירה את נימבה במצב מצויין לכבוש, אבל נימבה בעט בעוצמה במקום בחוכמה ופספס את המסגרת.

בדקה ה-90 כניסה מיותרת של יבוריאן בוויסה השאירה את מכבי בעשרה שחקנים לשניות הסיום של המשחק.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק