הפועל גנבו לנו את הנקודות

שער של ליאור אסולין בדקה ה-55 כמעט והספיק לו ולמכבי פ"ת לניצחון על הפועל ת"א, אך שער של שי אבוטבול בדקה ה-87 קבע 1:1 בסיום. גיא עזורי: "השריקה לבעיטת עונשۙן היתה מיותרת"

שבת 08 נובמבר 2008
אורית מרום

הפועל תל אביב ומכבי פתח תקווה סיימߕ את משחקן הערב (שבת) בתיקו 1:1. חלוצה לשעבר של הפועל ת"א והנוכחי של מכבי פ"ת, ליאור אסולין, העלה את המלאבסים ליתרון בדקה ה-55, אך שער של שי אבוטבול בדקה ה-87 קבע את תוצאת המשחק.

מאמנה של מכבי פ"ת, גיא עזורי, לאȠהסכים עם שריקת השופט לבעיטת עונשין שהובילה לשער השוויון של האדומים: "לקבל גול בדקה ה-87 זה כואב. לא ראיתי הילוך חוזר, אבל אני בטוח שהשריקה לבעיטת עונשין היתה מיותרת. השחקנים נלחמו, הוציאו את הנשמה ושיחקו כמו גברים וסתם בגלל שריקה מיותרת איבדנו שתי נקודת. ניקח את הדברים הטובים, והיו כאלו לא מעט, ונמשיך הלאה".

ליאור אסולין הוסיף: "אנחנו מאוד מאוכזבים. באנו כדי לנצח. הפועל גנבו לנו את הנקודות, חבל מאוד. אני שמח שאנחנו נראים ככה, אנחנו קבוצה מצוינת. אӠי שמח שאני במכבי פתח תקווה, ומקווה להמשיך להראות את זה על המגרש". על שריקות הבוז שספג בכל נגיעה שלו בכדור אמר: "הקללות זה חלק מהמשחק, אני נהנה מזה וזה לא מפריע לי. הכי חשוב שאמשיך לכבוש ושהקבוצה תנצח".

מאמן האדומәם, אלי גוטמן סיכם: "מי שבא היום לבלומפילד נהנה ממשחק כדורגל טוב של שתי הקבוצות. בחצי הראשון שיחקנו טוב, ואני מאוד מרוצה מהקבוצה. שניה אחת של איבוד ריכוז והם עלו ל- 0:1. שמרנו על הדרך שלנו והשווינו את התוצאה. גם הגענו למספיק מצבים כדיĠלנצח, אבל לא הצלחנו להבקיע". 

גוטמן גם הסביר למה חניכיו לא הצליחו לכבוש שער ולנצח את המשחק: "אנחנו מגיעים 30-25 מטרים משער היריב בצורה טובה וסיסטמטית עם הרבה תנועה במשחק, ושם כבר יש יריב שמצופף והכדור האחרון לא יוצא טוב, אבל זה חלק מהמשחק".

תגובות

טלספורט בפייסבוק