שפיגל יצפה הערב בקרקוב

גיורא שפיגל, מנג'ר בית"ר ירושלים, במשימת ריגול ראשונה אחרי ויסלה קרקוב שתשחק הערב נגד הפועל ת"א. בית"ר תשחק הערב מול ואסלו הרומנית

שבת 05 יולי 2008
אשר גולדברג
גיורא שפיגל יצפה הערב במשחק בין הפועל ת"א, שנמצאת במחנה האימונים שלה באוסטריה, ליריבת בית"ר ירושלים במוקדמות ליגת האלופות, ויסלה קרקוב.

 למאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום, ולשפיגל עצמו, ברור שהפולנים לא  ימהרו "לחשוף את כל הקלפים" כבר הערב.הפולנים הפסידו לפני כמה ימים לאוסטריה וינה בתוצאה 3:1. גם שום יצפה בקרקוב, כאשר זו תקיים משחק ידידות נגד ליברפול ב-19 לחודש.

בית"ר תשחק הערב נגד ואסלוי הרומנית, ולמשחק זה אמורים להגיע שני סקאוטים פולנים מטעם קרקוב.לבית"ר ברור שהכושר הנוכחי של מחנה האימון חייב בשיפור ובנוסף, מבקש שום לשלב במשחק הקבוצתי את דאריו רודריגז הארגנטינאי, לצידו של בואטנג.

מה שמדאיג את שום בנוסף הוא משחק ההתקפה והוא מצפה בכיליון עיניים להגעתו של סבסטיאן אבראו, בשבוע הבא מאורוגוואי, בתקווה שישדרג את היכולת ההתקפית של בית"ר.

מי שצוינו כמגלים שיפור והתלהבות במהלך המחנה הם יואב זיו, מיכאל זנדברג וטוטו תמוז. גם עידן טל מתבלט לטובה ומפגין כושר מנהיגות שמזכיר את ימיו הגדולים במכבי חיפה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק