ירושלים תקועה

חודש בתוך הפגרה והפועל ירושלים עוד לא החתימה שחקן אחד. עומאר סניד סיכם אבל השעה את חתימתו ועד שגיא פניני לא יחליט אם הוא נשאר הוא עוזב, אי אפשר יהיה לדעת באיזה עמדות להביא את הזרים

שבת 05 יולי 2008
שלמה חסיד

עמוק בתוך הפגרה, ההכנות של הפועל ירושלים תקועות ואין אפילו רכש אחד לרפואה. המועדון האדום שהחתים את גיא גודס כמאמן ונפרד מארקדי גאידמק שהשאיר גירעון של שני מיליון דולר, כרגע לא מצליח לסגור עם שחקנים ואיש עוד לא חתם. הרכש המשמעותי הראשון אמור היה להיות עומאר סניד, ואולם גם הוא עדיין לא חתם.

גורם בכיר הנמצא במערך העניינים של הקבוצה אמר ל-TELESPORT: "גיא גודס כבר סגר הכל מול סניד, אבל כשבאו לנסח את החוזה בין ההנהלה לסוכנים, זה לא הבשיל לחתימה. עושה רושם שסניד קיבל סוג של רגליים קרות בימים האחרונים. בינתיים עוד אין חתימה".

עוד שחקן שתוקע את הרכש של ירושלים הוא גיא פניני. עד שפניני לא יודיע להנהלה אם הוא נשאר או עוזב, אי אפשר יהיה לעשות החתמות של שחקנים זרים, שכן ירושלים לא ידעו עד אז באיזה עמדות להביא את הזרים החדשים. 

לפניני יש אפשרות לצאת לחו"ל עד ה-20 ביולי. השבוע הוא החליף את סוכנו, אבי זילברמן באריק קריין במטרה למצוא קבוצה באירופה, ואם פניני יעזוב, הדבר ישנה לחלוטין את תמונת הרכש ועד שהוא לא יודיע מה קורה איתו, אי אפשר יהיה להביא שחקנים.

גיא גודס שלא מתרגש מהמצב, אמר ל-TELESPORT: "אני רגוע לחלוטין. תהיה לנו קבוצה טובה בשנה הבאה וההחתמות יתחילו בקרוב".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק