4

משחקים בשביל לנצח

אפי בירנבוים יודע שהקבוצה שלו רחחקה מלהיות משכנעת, אך מתנחם בשורה התחתונה והיא- ניצחון על נהריה ושמירה על מאזן מושלם בליגה. עוד מהמאמן: "אנחנו צריכים להרים את כולם ליום חמישי"

יום שני 10 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב רשמה הערב (שני) את ניצחונה השני בליגת ווינר, כשגברה על עירוני נהריה 76:84, שלושה ימים בלבד לפני משחק החוץ בפיראוס מול אולימפיאקוס במסגרת היורוליג.

מאמן הצהובים, אפי בירנבוים, אמר בסיום: "ניצחנו, ובשביל זה אנחנו משחקים. מצפים מאיתנו שננצח ב- 20 או 30 הפרש, אבל אנחנו בונים את זה לאט לאט. המשחק לא שוטף ויש בעיות ביטחון. המשחק הזה היסטוריה, ואנחנו צריכים להרים את כולם ליום חמישי. כל משחק לגופו. באופן כללי יש הרבה̠דברים ללמוד מהמשחק הזה, וביום חמישי זה משחק חדש".

מאמן נהריה, יעקב ג'ינו, סיכם: במאני טיים לא היה לנו את הניסיון לעשות החלטות נכונות. גם רון לואיס, שהיה לו משחק גדול, עשה טעות בסיום. זה חלק מהמשחק. אני מניח שעם הזמן, הטעויות במאני טיים ירדו. אני לא מרוצה כי לא יצאנו עם ניצחון, אבל הפקדנו את המושכות בידיים של יוגב אוחיון וזה ייקח זמן עד שהוא ייקח את המפתחות ויוביל אותנו לניצחונות". 

"היו גם לא מעט נקודות טובות. היתה הרבה לחימה קבוצתית והיינו מפוӧסים כל המשחק. התחלנו עם הרבה איבודי כדור ולאט לאט הורדנו את זה, וזה מעיד על בגרות של קבוצה. יש לי את כל הכוחות לתקן את מה שצריך. יש לנו כלים טובים, צריך להביא אותם לניצחונות".

רביב לימונד הוסיף: "היה חסר לנו ריכוז בӠקודות המכריעות. היה חסר לנו את הגרוש ללירה כדי לצאת מפה שמחים. אולי אנחנו לא בכושר מספיק טוב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק