הרגיש בבית

פורמולה 1: נהג המירוצים הבריטי, לואיס המילטון השיג ניצחון בסילבסטרון לעיני 90 אלף צופים משולהבים, שבאו לעודד את כוכבם: "הקהל גרם לי לעודף מוטיבציה" היידפלד סיים שני

יום ראשון 06 יולי 2008
מערכת TELESPORT

הפתגם המפורסם אומר: "ביתי הוא מבצרי" - כך בדיוק הרגיש לואיס המילטון, נהג המרוצים מקבוצת מקלארן, על המשטח בסילבסטרון בבריטניה, וקטף את המקום הראשון. מי סיים שני במירוץ זהו ניק היידפלד. רובנס באריקלו (הונדה), סיים שלישי.

אין ספק כי לואיס המילטון, שואב את מרבית כוחותיו מהקהל. 90 אלף צופים עודדו ללא הרף את הכוכב, שספג זאת בדמות ניצחון, על מסלול רטוב ולא פשוט. 

המילטון החזיר לבריטניה את הכבוד המארחים, כאשר הזכיה שלו החזירה לממלכה את התואר מאז הניצחון של דיויד קולתארד בפתיחת המילניום. המילטון פתח את המירוץ במקום הרביעי, אבל דיי מהר השתלט על הבכורה, שממנה כאמור לא הרפה עד לסיום. 

המילטון אמר לאחר הזכיה: "זהו בהחלט הניצחון הכי גדול שהיה לי עד כה. זה היה אחד המירוצי הקשוחים ביותר. מתי שראיתי את הקהל עומד על הרגליים ומעודד, זה רק נתן לי עודף מוטיבציה, כדי להמשיך עוד סיבוב ולא ליפול". 

המילטון נצמד כתוצאה מהניצחון למאסה, בראשות דירוג הנהגים. גם קימי רייקונן הצטרף, כאשר לשלושה יחד 48 נקודות. מרתק, כבר אמרנו?

תמונות: רויטרס.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק