לא דמיינתי שאנצח כאן

גמר ווימבלדון 2008: האלוף החדש בגראנד סלאם הבריטי, רפאל נדאל, הפך לאלוף הספרדי הראשון מאז 1966: "רגע גדול בקריירה". פדרר: "אל תדאגו, אחזור שנה הבאה"

יום שני 07 יולי 2008
מערכת TELESPORT
לא מזמן הסתיימה בארצות הברית סדרת הפלייאוף בין בוסטון סלטיקס ללוס אנג'לס לייקרס, הסלטיקס זכו באליפות. היום (ראשון), בפיינל'ס של ווימבלדון, במשחק אחד בלבד, ראינו סדרה שלמה.  מה לא היה לנו על הדשא בווימבלדון? גשם, שמש, שמחה, עצב, עליות, ירידות, פיגור,
שוויון ולא מעט הקרבה. 

אבל הנה, גם דברים טובים מסתיימים בסוף, והאמת שלא כל כך קיווינו שזה יקרה מהר. זה קרה לאחר 5 שעות של משחק, רפאל נדאל, עשה היסטוריה אישית ולאומית, כאשר הפך להיות הספרדי הראשון שזה בווימבלדון. 

רפאל נדאל, אמר בסיום בהתרגשות ששמורה רק לו: "אני מודה לאבי בראש ובראשונה, ולמשפחתי שבאו לכאן ותמכו בי. יש לי משפחה גדולה, ולכולם אני מודה. לא מתכוון לחגוג יותר מדי, אני מודה לכולם ובמיוחד לנסיך, שבא להביט בי משחק. 

"זה מוזר להגיד מה חשבתי באותו רגע, אבל זה בהחלט רגע מאוד מאוד שמח בקריירה. זה חלום לשחק במגרש הזה, וזהו בהחלט הטורניר שאני הכי מחבב, אבל לנצח כאן? לעולם לא דיימנתי זאת". 

והצד המפסיד, רוז'ה פדרר, שנדאל הצליח לקטוע את המסורת של השוויצרי אמר בסיום: "ניסיתי הכל, אבל רפאל היה ראוי לניצחון. הוא פשוט שיחק נהדר. הגשם לא הפך את המשחק לקל יותר, אבל אתה מצפה לגרוע מכל, זה מעט מאכזב שלא ניצחתי, אבל אל תדאגו אחזור לכאן שנה הבאה". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק