ברקוביץ' צירף את אביו ואחיו

בלעדי: אייל ברקוביץ' יחנוך היום את בית הספר שלו בעיירה נשר. מתברר שאחיו של כוכב העבר ואביו יהיו חלק מצוות הניהול בבית הספר שיסובסד גם מכספי ציבור. גם אחותו בצוות הניהול

יום שלישי 08 יולי 2008
דורון ברגר, שלמה חסיד

 משפחתו של אייל ברקוביץ' הפכה בשבועות האחרונים לחלק מצוות התפעול של בית הספר לכדורגל בנשר. כך נודע בלעדית ל-TELESPORT.

מועדון הכדורגל של נשר, שהחליף בסיום העונה החולפת בעלים ובמקומם מונה לתפקיד המנהל אייל ברקוביץ', יחנוך היום (שלישי) את בית הספר לכדורגל שלו.

ל-TELESPORT   נודע כי שלושה מחברי הנהלת בית הספר שאמורים לעבוד עם אייל,  הם אביו זאב, אחיו ניר ואחותו יפעת. זאב היה מעורב שנים רבות בקריירה של אייל והוא ליווה אותו באופן צמוד לאימונים ולמשחקים. ניר ניסה כוחו כשחקן,  במספר קבוצות בליגת העל והלאומית, עד שפרש מכדרגל מקצועני.

יש לציין כי לא מדובר בבית ספר פרטי של ברקוביץ', אלא בפרוייקט עירוני אשר מסובסד גם מכספי ציבור, אותו ינהל ברקוביץ' עם מאיר דדון, איש עיריית נשר. ברקוביץ' האב והבן הצעיר אישרו את הדברים. זאב אמר: "אני אהיה מעורב. אגיע לבית הספר לעיתים קרובות". ניר אמר: "ברור שאני אהיה מעורב בבית הספר".

כבר היום, מופנים המעוניינים להירשם לבית הספר, לטלפונים הפרטיים של זאב, של ניר ושל אחותו יפעת.  ניר עשוי לעבוד בתחום המקצועי במועדון. זאב יעזור, ככל הנראה, באדמניסטרציה, כמו גם יפעת שכבר עוזרת. מספרי הטלפון מופיעים על המודעות בהן מפורסם בית הספר.

 הטקס יפתח היום בנשר בשעה  18:00 ויכלול בתוכו הפנינג ענק המיועד לילדים בתוספת זיקוקי דינור. 

 יכבדו בנוכחותם בטקס, ראש העיר, דוד עמר ושחקני עבר ותיקים של מכבי חיפה שיתמודדו במסגרת משחק ראווה, בינהם: אלון מזרחי, טל בנין ועוד..

לצפייה במודעה של ברקוביץ' לחץ כאן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק