ננסה לזכות במקום הראשון

במכבי ת"א מתרגשים מהמפגש הצפוי מול אולימפיאקוס. שמעון מזרחי: צפוי משחק מעניין במיוחד מולם. דרור חג'ג': מוזר לשחק מול יותם. אולימפיאקוס תגיע להיכל רק בסוף חודש נובמבר

יום שלישי 08 יולי 2008
שלמה חסיד
 התרגשות גדולה במכבי תל אביב בעקבות הגרלת היורוליג. אומנם זו לא הפעם הראשונה שמכבי תל אביב תפגוש שחקן ישראלי במסגרת היורוליג (מכבי פגשה בעבר את רביב לימונד ועודד קטש), אבל הציפייה לשחק מול ניקולה וויצ'יץ' ויותם הלפרין, שניים מחביבי הקהל, עושה את שלה.

יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי, שנכח בהגרלה בברלין, אמר: "אין ספק שזו הגרלה קשה, אבל יותר מכל זו הגרלה אטרקטיבית. אני בטוח שיהיה לקהל מעניין מאוד לראות שניים מכוכבי הקבוצה לשעבר, משחקים נגדה. מה שבטוח הוא שצפוי חורף חם בהיכל".

ניקולה וויצ'יץ' ששהה השבוע בישראל אמר: "ידעתי שזה יקרה. אני לא מת על הרעיון הזה של לשחק מול מכבי תל אביב. יהיו במשחק הזה המון רגשות, אבל בטוח שיהיה מעניין".

המאמן אפי בירנבוים: "זו הגרלה קשה. הגרלה מיוחדת. אין ספק שהמשחק מול אולימפיאקוס נראה כקשה מכולם. נלמד את כל הקבוצות וננסה לסיים במקום הראשון בבית".

טל בורשטיין כבר לא יכול לחכות: "מוזר לחשוב שאני עומד לשחק נגד ניקולה ויותם. אבל שיהיה ברור, המאבק שלנו לא יהיה רק מול אולימפיאקוס. גם שאר הקבוצות הן קבוצות טובות. יהיה קשה מול כל אחת מהן וכולן יכולות להפתיע".

הרכז המחליף החדש דרור חג'ג': "יהיה מוזר לשחק מול יותם, אבל בטוח שיהיה מעניין מאוד. אין ספק שצפויים משחקים מרתקים". 

עומרי כספי
: " המפגש עם ניקולה וטל יהיה מפגש מאוד מיוחד גם בארץ וגם ביוון. זה יהיה מיוחד גם לקהל וגם לשחקנים ששיחקו אצלנו בעונה שעברה ובהחלט יהיה מעניין".

נקבע לוח הזמנים בבית א'

לוח הזמנים של מכבי תל אביב לעונת 2008/09 נקבע: מכבי תתארח במשחק הראשון ותפתח בקרואטיה, מול ציבונה זאגרב (23.10). לאחר מכן תארח את אבלניו בבית (30.10).

המשחק הבא בבית יהיה מול לה מאן הצרפתית ב-6.11. המפגש הראשון אולימפיאקוס יערך ב-13.11 ויותם הלפרין וניקולה וויצ'יץ', יחזרו להיכל רק ב-8.1.09. מלאגה תגיע להיכל ב-27.11.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק