מארי העפיל לחצי הגמר

מאסטרס: הטניסאי הבריטי, אנדי מארי העפיל לחצי הגמר לאחר שניצח 2:6, 4:6 את הטניסאי הצרפתי ז'יל סימון. לפדרר יש עוד עבודה כדי להעפיל לשלב הבא. רודיק פרש. אוקראינה: דודי סןע הודח בשמינית הגמר

יום רביעי 12 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
הטניסאי הבריטי, אנדי מארי הצטרף לחצי גמר המאסטӨס (4.5 מיליון דולר סך פרסים), לאחר שניצח 4:6, 2:6 את הצרפתי ז'יל סימון. אנדי רודיק פרש מהטורניר לאחר פציעה.

אנדי מארי המשיך עם היכולת הנהדרת שלו בשנגחאי, כאשר הצליח לנצח ללא קושי את יריבו הצרפתי. מארי יצטרך לשמור על המקום הראשון בלו, כאשר ישחק במשחק הבא מול רוז'ה פדרר. מה עם סיימון? הוא יצטרך לנצח את סטאפנק כדי לעלות לשלב הבא. 

בנוגע לפדרר, הוא יצטרך ללא מעט מזל, כיוון שהוא חייב לנצח את אנדי מארי ואף להתפלל להפסד של סימון מול סטאפנק. 

דודי סלע הודח בשמינית הגמר

הטניסאי הישראלי הבכיר, דודי סלע, אשר מדורג במקום ה-82 בעולם, וחזר לכושר משחק, הודח בשלב שמינית הגמר בטורניר דנייפוטרובסק (סך פרסים על סך 150 אלף דולר), לאחר שהפסיד 7:6, 6:3 מול האוסטרי סטפן קובקĮ 

בעקבות ההפסד אמור סלע לרדת למקום ה-90 בדירוג העולמי, מכאן סלע ממשיך לכיוון הלסינקי, לטורניר המקומי. סלע חייב להיות עד מקום 104 בעולם, כדי להתברג לאליפות אוסטרליה הפתוחה. 

נקודת אור חיובית באוקראינה, כאשר הצמד הישראלי ߔולנדי, הראל לוי ביחד עם רוג'ר וואסן העפילו לרבע הגמר הזוגות לאחר שניצחו 3:6, 6:7 את מרטינק וזובקו.

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק