למפארד הבטיח כי יישאר

במסיבת העיתונאים הרשמית הראשונה, התייחס מאמנה החדש של צ'לסי, לואיס פליפה סקולארי בעיקר בנוגע ללמפארד: "הוא אמר לי שהוא רוצה להשאר בצ'לסי". ומה בקשר לדרוגבה?

יום שלישי 08 יולי 2008
אייל כהן
לאחר שהתפנה מעיסוקי נבחרת פורטוגל, העביר לואיס פליפה סקולארי, מאמנה החדש של צ'לסי את רוב תשומת הלב לקבוצתו החדשה. היום (שלישי), נערכה מסיבת העיתונאים הראשונה הרשמית של הברזילאי שבה הכריז: "למפארד הבטיח להשאר כאן". 

"אני אוהב אותו מאוד מאוד בתור שחקן" התבטא בעונג סקולארי במסיבת העיתונאים: "הוא אמר שהוא רוצה להשאר ולשחק עבור צ'לסי עוד מירב שנים. אני מאוד שמחתי ששמעתי אותו אומר זאת, כי צ'לסי זקוקה לו."

צ'לסי חשפה כי ביום שלישי האחרון, הם החליטו לדחות את הבקשה של אינטר עבור למפארד, שיכול בסופו של דבר לעזוב במידה ויצליחו לרכוש את השכר שלו בשנה האחרונה, כי החוזה אמור לפוג רק בקיץ הבא". 

צ'לסי התייחס לנושא והוציא התייחסות, שבה נאמר: "המועדון לא התייחס להחלטות או לאפשרות של דחייה בנוגע להעברה של פרנק למפארד." 

גם בנוגע לדיידיה דרוגבה, חלוצה מחוף השנהב של צ'לסי התייחס סקולארי: "אני דיברתי איתו אמש לאחר שהוא חזר הביתה. יש לו קצת בעיות בברך, כשראיתי אותו נהייתי שמח.". 

לגבי מוריניו, סקולארי התבדח עם העיתונאים: "הוא מיוחד. הוא אדם מיוחד ואיש מיוחד". ומה בנוגע לסקולארי? "אני גם כן מיוחד, מיוחד למשפחתי ולמדינה שלי, כמאמן עד כאן. בעתיד צ'לסי לא תהיה מערכת אחת בלבד, היא תהיה קבוצה מיוחדת ואטראקטיבית" סיכם המאמן החדש את  טבילת האש הראשונה בתקשורת הבריטית. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק