מכבי הוגרלה לבית קל

אלעד חסין, אחד מאנשי הכדורסל הישראלים היותר מבינים בכדורסל אירופאי, מנתח עבור TELESPORT את הבית שאליו הוגרלה מכבי ביורוליג

יום רביעי 09 יולי 2008
שלמה חסיד
אלעד חסין נחשב בעיני רבים מאנשי הכדורסל בישראל כאחד המבינים ביותר בכל הקשור בכדורסל האירופאי.

חסין, מי שהיה עוזר מאמן  של פיני גרשון, במכבי ת"א ובאולימפיאקוס, ניתח עבור TELESPORT את הבית שאליו הוגרלו שתי הקבוצות ביורוליג. 

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה

חסין אומר בן השאר: "מכבי קיבלה בית קל שחוץ מאולימפיאקוס אף קבוצה איננה מאריות היורוליג, להוציא את מלאגה שעלולה לעשות בעיות מדובר בהגרלה נוחה. 

"אולימפיאקוס היא הקבוצה שמועמדת לשלוט בבית. הקבוצה הביאה את פאפאלוקאס, וויציץ' והלפרין והולכת להתחרות חזק מאוד, מה גם שיש לה צעירים מצויינים. היא תדבר הרבה במפעל ומועמדת להגיע ל פיינל פור ומכבי תתקשה לשחק מולה".

חסין מספר ש"מלאגה מינתה מאמן מצויין, זו קבוצה שעלולה להיות הסוס השחור של הבית. הליגה הספרדית היא הטובה באירופה ובנוסף לפני שנה היא הייתה בפיינל פור. מכבי מועמדת להפסיד בספרד,  אבל בנוקיה היא אמורה לנצח. 

"ציבונה זאגרב קבוצה בינונית שתתרכז בליגה האדריאטית ואין מה לחשוש ממנה. לה מאן איננה קבוצת יורוליג והיא תתמקד בליגה הצרפתית. רביד לימונד היה שם שנה אחת ועזב והיא לא תקשה על מכבי. ואילו אבלינו האיטלקית בינתיים מדברת רק על שמות שהיא רוצה להביא,  אבל לא עשתה עדיין דבר והיא כנראה לא תתברג לצמרת הבית". 

לצפייה בראיון הוידאו לחצו PLAY מתחת לתמונה.

צילום ועריכה: אביחי קרבצ'ק

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק