גאידמק מחפש רוכש לביתר

ארקדי גאידמק הבין כי כל הסובבים אותו רק רצו לנצל אותו ואת כספו. הקבוצה תימסר בכמעט חינם במהלך השבועות הקרובים. שחקני בית"ר הפסידו כספים רבים. מילשטיין וגאידמק קרובים לפרידה

יום חמישי 13 נובמבר 2008
אשר גולדברג
 ארקדי גאידמק יפעל בקרוב ۜפי סיסמת הבחירות שלו: "לא מדבר, עושה". האכזבה של גאידמק היא ענקית מכל מי שסבב אותו בשנתיים האחרונות ובעיקר מיועציו שלא שידרו לו מהלכי אמת וסובבו אותו באמירות ריקות. 

גאידמק כבר מחפש גורמים שייקחו לידיהם את הקבוצה וינהלו אותה. גߐידמק מתכוון להעביר את המועדון בחינם, ללא כסף, לכל מי שיעמיד תקציב המתאים לליגת העל.

הקולות שקיבל גאידמק בבחירות שלשום היו הזויים, כשיותר ממחציתם (כ-3500 קולות) היו מהשכונות הערביות. גאידמק לא הצליח להכניס אפילו שם אחד בתוך עשרות המתמודדים בסיۢתו, "צדק חברתי".

כמעט כל יועציו יפוזרו או כבר פוזרו ועונת המשחקים הנוכחית תעבור לה כך בהתנהלות שכספים והתחייבויות כבר הועברו. כל שחקן שחתום על חוזה מעבר לעונת המשחקים הקרובה, יוכל להשתחרר ולעבור למועדון אחר כי אין כל כוונה להעביר כסۤים לעונת 2009/10.

גורם בבית"ר ירושלים הגיב על הדברים: "נראה שיוסי מילשטיין ייפרד כבר בקרוב. הקבוצה, ובעיקר שחקני המפתח, אינם מתפקדים בעקבות הפסד של ענק של מאות אלפי דולרים בעקבות המפולת הכלכלית האחרונה".


פורߡם לראשונה בשעה 00:41 בתאריך 13.11.2008

תגובות

טלספורט בפייסבוק