הפועל הערב מול הרטה

מחנה האימונים של הפועל ת"א באוסטריה יסתיים הערב (רביעי) במשחק נגד הרטה ברלין. לגוטמן בעיות מקצועיות רבות. אוהדי הפועל יבחרו את סמל הקבוצה

יום רביעי 09 יולי 2008
אשר גולדברג

הערב (רביעי) יסתיים מחנה האימונים באוסטריה ממנו נעדר חלוץ הרכש סמול יבואה, המתאמן בארץ. החולשה המקצועית שהתגלתה במשחקים האחרונים ששוחקו עד כה ובעיקר נגד מאריבור הסלובנית גרמה לאלי גוטמן ויוסי אבוקסיס התלבטויות רבות לגבי מערך הקבוצה.

גוטמן עדיין אינו החליט על העמדה בה יציב את דאגלס דה-סילבה. גוטמן מעדיף את הברזילאי בקישור האחורי אבל יחזיר אותו כבר הערב למרכז ההגנה. 

גוטמן מנסה לייצב את משחק המגנים ובעיקר את משחקו של עמרי קנדה שמשחקו ההתקפי גורר חולשה בהגנה. גוטמן נותן את המפתחות הערב לבן לוז שעדיין לא התאקלם בקבוצה.

ביבראס נאתכו שנפצע בקרסולו במשחק מול מאריבור מקבל טיפולים ולא ישחק הערב. מההרכב יעדר גם הקשר שי אבוטבול, ממצטייני המחנה, ששב לישראל להיות לצד רעייתו העומדת ללדת.

השוער וינסנט אניימה עדיין ממתין לתשובת ההתאחדות הניגרית לגבי בקשתו להשתחרר מהנבחרת האולימפית שתשחק באולימפיאדת בייג'ין.

אוהדי הפועל תל אביב יבחרו את סמל הקבוצה

האתר הרשמי של הפועל תל אביב החל מהיום (רביעי) בסקר בו אוהדי הקבוצה יבחרו את סמל המועדון. הסקר יימשך עד סוף השבוע ובסמלים החדשים תופיע שנת ההקמה של המועדון, 1927. כמו כן יופיעו 2 כוכבים כשכל כוכב מסמל 5 אליפויות.


צילום: הפועל תל אביב האתר הרשמי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק