לא צריך את ירושלים

בלעדי ל-TELESPORT: ארקדי גאידמק מתנתק מירושלים: "בשביל מי להישאר בבית"ר? אני לא צריך אותם אלא הם אותי". גאידמק חש שהאוהדים רימו אותו, עת שבחרו בפורוש וברקת

יום שישי 14 נובמבר 2008
אשר גולۓברג
 רק אירוע דרמטי ימנע מארקדי גאידמק להתנתק חד צדדית מבית"ר ירושלים. שכנועים מגורמים בודדים, שגאידמק עדיין מעריך, מנעו ממנו לכנס כבר היום (שישי) מסיבת עיתונאים דרמטית.

אתמול בלילה (חמישי) אמר גאידמק באופן בלעדי ל-TELESPORT: "אין טעם בߠיסיונות לדבר אלי. אין בשביל מי להישאר ולהשקיע. אני לא צריך את ירושלים ובשביל מי אני צריך להשאר בבית"ר? שתבין, אני לא צריך את ירושלים, הם צריכים אותי. למה אני צריך את זה, למה לדבר על הדברים האלו?".

בודדים הצליחו לשוחח עם גאידמק בביתוȠבקיסריה. ידידיו ומקורביו טוענים כי הוא בהרגשה שהאוהדים שיקרו ורימו אותו. הם בחרו בדמויות שנויות במחלוקת, שרחוקים מכדורגל ומבית"ר ירושלים, כמו מאיר פורוש ולא בו.

גאידמק, שאם היה נבחר היה פועל עבור בית"ר ירושלים, חש שלאוהדים בירושלים ӕהסביבה לא אכפת מהמועדון. מפילוח הקולות שבחרו בגאידמק התברר שרק כמה מאות בית"רים הצביעו עבורו.

גאידמק שוכנע שלא לקיים את מסיבת העיתונאים היום (שישי) כדי שהדבר לא יגיע מתוך שאיפות כעס ותסכול. גאידמק מתכוון לדבר בבהירות ולהצביע על הגורמים ו۔סיבות שהביאו אותו לקבל החלטת התנתקות.

אגב, בניגוד לפרסומים, אמר אתמול בערב יועצו של גאידמק, יוסי מילשטיין: "אני בקשר יומי עם ארקדי ומדבר איתו כל הזמן. הוא פגוע עכשיו וצריך להמתין להחלטות שלו".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק