שומאכר רוצה ליגת אלופות

אלוף העולם לשעבר בפורמולה 1, מעוניין להגשים עוד חלום בטרם יעבור לפנסיה, לשחק במשחק מוקדמות ליגת האלופות ובדק אפשרות להצטרף לאלופת סן מרינו, מוראטה

יום חמישי 10 יולי 2008
אייל כהן

7 פעמים זכה מיכאל שומאכר, באליפות הפורמולה 1 ברחבי הגלובוס, ועדיין הגרמני המפורסם רוצה להגשים עוד משאלה: לשחק משחק בליגת האלופות. כחובב כדורגל מושבע, שהיה זכור כמי שנהג לקיים משחקי ראווה למען השלום ולמען ילדים יתומים ונזקקים.

מיכאל שומאכר בודק בימים אלו האם הוא יכול לשחק במוקדמות ליגת האלופות עוד העונה. הגרמני ניסה להצטרף לליגה השוויצרית השנייה, ולקבוצת אצ'יחנס, אבל זה לא יתרום להגשמת משאלתו. 

לכן, שומאכר בודק אפשרות להצטרף לקבוצת מוראטה, אלופת הליגה בסן מרינו, שתשחק במוקדמות ליגת האלופות מול גטבורג השוודית. מוראטה זכתה בדאבל ברפובליקה הקטנטונת, שבה משחק השחקן הברזילאי ואלוף העולם לשעבר, אלדאייר. 

מסתבר שלא רק שומאכר רוצה להצטרף למוראטה האלמונית, אלא אלדאייר רוצה להביא אלוף עולם נוסף, את רומאריו. אבל הברזילאי שכבש בשנת 2007 במדי ואסקו דה גמא, את שערו ה-1000, לא נראה כי יוכל לחזור לשחק, כיוון שאביו נפטר לא מזמן ומצבו הנפשי ירוד.

"הסיכויים לראות את רומאריו כאן בסן מרינו הם בערך כ-70 אחוזים. לא מזמן אביו של רומאריו הלך לעולמו, והוא אמר לחברו אלדאייר, שזה לא צעד חכם לעזוב את כולם ולחזור לשחק. זה בהחלט לא תורם לנו, כי אנחנו כבר חלמנו לראותו כאן בסן מרינו." התייחס המנהל המקצועי של הקבוצה, דניס וייק.

ומה לגבי שומאכר? גם לכך התייחס וייק: "שומאכר הוא סוגייה לא פשוטה. האם אנחנו רוצים יותר יחסי ציבור כתוצאה מהבאתו? לא כך הדבר. מה שחשוב לנו כעת, הוא מה קורה על המגרש ולא מהצדדים, רומאריו נראה לנו הזדמנות טובה להגעתו, ואין לשכוח את אלדאייר שנשאר איתנו לעוד עונה". 

מוראטה כאמור היא אלופה כבר שלוש עונות ברציפות, ותהיה מעוניינת לעשות היסטוריה ועם כמות השקעה אולי להתברג לסיבוב השלישי ולקבל כרטיס לגביע אופ"א. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק