ההחלטות שלי היו לא טובות

אייל לחמן, שחזר למחוזותינו מגאנה, מספר על התקופה שלו ביבשת האפריקאית ומנסה להסביר מה לא צלח בתקופתו בהפועל פ"ת: "כשאתה מקבל החלטות לא טובות אתה משלם על זה"

שבת 12 יולי 2008
אביחי קרבצ'יק

אייל לחמן, המאמן שחזר לארץ לאחר תקופה בת חמישה חודשים בגאנה, התייחס בראיון ל-telesport על התקופה שלו בקבוצת הארטס אוף הוק ועל נקודת השפל בקריירה שלו בה ירד עם הפועל פ"ת לליגת המשנה.

המאמן שניסה את מזלו בגאנה לא מפסיק להעריף שבחים על המדינה ועל הקהילה היהודית שחיבקה אותו בחום ובגאווה: "לחיות עם הקהילה היהודית הוכיחה שישראל ערבים זה לזה רק בתפוצות, הם פשוט עטפו אותי בחום ובאהבה.


המאמן שספג המון ביקורות על ההתנהלות שלו בפרשיית עידן סרור, משיב ומזכיר לכולם כי הוא הראשון שנתן לקשר המוכשר את הבמה:"נכון לעכשיו עידן סרור עשה עונה אחת טובה בחיים שלו וזה עם אייל לחמן, אם אני הייתי מאמן שלו הוא היה מקבל שאגות או דחיפה של כיסא, אך הוא היה משחק הרבה יותר".

לחמן עצמו לא הסתיר את אהבתו לקבוצת נעוריו, הפועל פ"ת: "מה שאני מרגיש כלפי הפועל פ"ת ישנם בודדים שיכולים להבין את זה, אני לא בטוח שיש מישהו בכדורגל, שאוהב קבוצה כמו הפועל פ"ת כמוני זה קשר מילדות".

המאמן שהולך להוביל את מכבי הרצליה בעונה הבאה, התייחס אל תחושות הבטן שלו ועל מה שהוא מתכנן אצל הקבוצה של שיימן: "שאומרים שחזרתי הבייתה זה למכבי הרצליה, אני מרגיש בבית, כל האנשים מסביב מעריכים אותך וקשורים אליך".

לצפייה בראיון לחצו play מתחת לתמונה.

צילום: שירן גולדשלגתגובות

b

טלספורט בפייסבוק