גיבור מהסרטים

שמעון אבוחצירא שלא שיחק במחזור האחרון בעקבות הרחקה חזר להרכב קבוצתו, ובעזרת שער ניצחון בדקה ה-55 סידר להפועל פ"ת ניצחון חוץ על חשבונה של הכח עמידר ר"ג. שער 9 העונה למלך השערים של הליגה

שבת 15 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
הכח עמידר רמת גן שהשיגה במחזור האחרון את ניצחונה הראשון העונה 0:2 במשחק החוץ נגד הפועל קרית שמונה אירחה מוקדם יותר הערב {שבת} את הפועל פתח תקוה בתקווה לזכות בניצחון שני ברציפות. הקבוצה מאם המושבות שקיבלה בחזרה את מלך השערים של הליגה, שמעון אבוחצירא, לא התחשבה ברצונות של יריבותיה ובעזרת שער של מי אם לא אבוחצירא בדקה ה-55 השיגה ניצחון חוץ חשוב במיוחד.

מחצית ראשונה: שעמומון בוינטר

המשחק נפתח בקצב מסחרר, וכבר בדקה ה-1 ברק בדש בעט מתוך הרחבה אך אלימלך לא התקשה לקלוט את הבעיטה החלשה של החלוץ.

כעבור דקה הייתה זו הפועל פתח תקוה שהחמיצה הזדמנות לעלות ליתרון מהיר. טעות בהגנת הכח איפשרה לפטי נימבה להגיע למצב קורץ, אך החלוץ לא הצליחĠלכבוש.  

בדקה ה-22 שמעון אבוחצירא שנעדר במחזור האחרון בעקבות הרחקה ניסה את מזלו ששלח כדור אדיר מ-30 מטרים, אולם ניל אברבנל הצעיר הצליח להדוף. 

בדקה ה-25 אבוחצירא קיבל מסירה טובה מאבי ריקן, ומתוך הרחבה מלך השערים של פתח תקוה בעט טוב אולם שוב אברבנל הצליח להדוף. 

מחצית שנייה: מלך השערים חזר

בדקה ה-55 מלך השערים של הליגה, שמעון אבוחצירא, הוכיח שוב כמה כישߨון יש לו כשתעתע בהגנת הכח מצד שמאל של הרחבה, ושלח בעיטה מצוינת אותה אברבנל לא הצליח להדוף. 0:1 להפועל פתח תקוה 

דודו דהאן לא המתין, ושלוש דקות לאחר שערו של אבוחצירא ביצע חילוף התקפי בתקווה למצוא אתĠשער השוויון. עומר רפס המתפקד כחלוץ נכנס במקומו של המגן ישראל ראש.    

בדקה ה-59 אבי ריקן שלח בעיטה פנטסטית מ-15 מטרים, אולם הכדור פגע במשקוף ויצא החוצה. 

בדקה ה-74 הכח התעוררה כשברק בדש קיבל מסירה טובה מצידו של בני חדד, החלוץ בעט טוב כדור שפגע בשוקי נגח והורחק מאזור הסכנה.

הכח עמידר ר"ג: ניל אברבנל, חיים פנטורמלי, איתן טיבי, אביב חדד, ישראל ראש {עומר רפס 58}, קן ג'אמה, מייӧל טוקורה {דידי אונגר 71}, איב ג'ידה {בני חדד 46}, עידן ויצמן, ברק בדש, קרלוס סבליוס.

הפועל פ"ת: שביט אלימלך, אורי אוזן, גל כהן, סטיבן אופיי, שוקי נגר, מארק גורמן, קונә ג'אקריצ'ה, אייל שן {איציק כהן 90}, אבי ריקן {אחמד קסום 63}, פטי נימבה, שמעון אבוחצירא {עמנואל בניאני 90}.

תגובות

טלספורט בפייסבוק