אסור לאבד יתרון כזה

מרקו בלבול מבכה את אובדן שתי הנקודות, אחרי שקבוצתו שמטה יתרון 0:2 וסיימה ב- 2:2 מול אשדוד: "אחרי שאתה מוביל 0:2 במחצית, אתה צריך לשים את השלישי וללכת הביתה"

שבת 15 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב סיימה את משחקה מול מ.ס. אשדוד בתיקו 2:2, ומרקו בלבול סיכם: "פתחנו מצוין את המשחק. ניצלנו הרבה מצבים. תוכנית המשחק עבדה כמו שצריך. אסור לאבד יߪרון כזה. פספסנו היום בגדול, אבל הדרך עוד ארוכה". 

"לא צריך לחלק את הקבוצה להגנה ולהתקפה. קיבלנו גול במצב נייח וגול שהיתה בו אי הבנה בין הבלם לשוער. ידענו שאשדוד קבוצה טובה. אחרי שאתה מוביל 0:2 במחצית, אתה צריך לשים את השלישי וללכת הביתה. אנחנו ממשיכים לעבוד קשה. הליגה עוד ארוכה מאוד, ויש עוד הרבה מטרות להשיג העונה. מחכה לנו עתיד טוב".

כובש שער היתרון לצהובים, מאור בוזגלו הוסיף: "חבל שלא תרגמנו את העבודה הקשה שלנו לניצחון. שלטנו לאורך כל המ۩חק וחבל לי שלא ניצחנו. אני לא יכול להצביע על משהו אחד שלא עובד. עם הזמן אנחנו מתחברים יותר, ועם הזמן זה ישתפר. שם המשחק זה ניצחון, ואנחנו ממשיכים קדימה ומסתכלים על המשחק הבא. הדרבי חשוב לכולנו, יש לו חשיבות עליונה. נבוא כמו שבאנו למשחק הזה ונקווה לטוב".

מאמן מ.ס. אשדוד, יוסי מזרחי, אמר בסיום: "היו לנו כמה דקות טובות בהתחלה, אבל ספגנו שני שערים בגלל האווירה והקהל. בחצי השני מגיעה לשחקנים תעודת כבוד. קשה מאוד לחזור משני שערים. הייינו הרבה יותר טובים ממכבי, היינו צריכים להבקיע יותר משני שערים. חבל מאוד, כי לחזור משני שערים מול מכבי ת"א ב'בלומפילד' זה מראה שהקבוצה הזו התבגרה. מי שרוצה ליהנות מכדורגל שיבוא לראות את אשדוד". 

כובש הצמד עבור אשדוד, דימיטר מקרייב סיכם: "זוĠנקודה חשובה מאוד עבורנו. היה משחק טוב היום. המחצית הראשונה היתה של מכבי והשניה שלנו, אז התוצאה 2:2 משקפת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק