צריך להחליף גלגל בעגלה

מכבי ראשל"צ רשמה הערב את הפסדה הרביעי ברӦיפות, ומאמנה זיו ארז מסביר מה יכול להוציא את הקבוצה מהמשבר: "נמשיך לעבוד קשה, ונראה איך מוציאים את העגלה מהבוץ. אני נחוש, ויודע מה צריך לעשות"

יום ראשון 16 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

המחזור הרביעי של ליגת העל שהחל אמש, נמשך הערב (ראשון) כשמכבי ת"א גברה על קרית אתא, הפועל חוߜון ניצחה את עירוני ראשל"צ, גבעת שמואל גברה על עירוני אשקלון והפועל ירושלים הביסה את הפועל ר"ג.

מכבי תל אביב טיילה לניצחון קליל בקרית אתא 56:88, לקראת משחק ההשלמה מול הפועל ירושלים ביום חמישי הקרוב. אפי בירנבוים סיכם: "בכדורסל בונים ביטחון בשתי דקות ומאבדים אותו ב-3 דקות, או ההפך. המשחק הזה הוא עוד משחק שניצחנו בו. נתנו כמה דקות טובות, וראיתי גם את הדקות הלא טובות".

"גם במשחקים כאלו יש בעיות, ואני לומד אותן. הגדולה של מאמנים זה שכולם יӔיו באינטנסיביות מלאה כל הזמן. משחק במלחה הוא תמיד קשה, אבל אנחנו נתכונן כמו שצריך לירושלים". טל בורשטייין הוסיף: "זה המשחק הכי קל שהיה לנו עד כה. ביום חמישי יש לנו משחק מאוד קשה במלחה".

חולון השיגה ניצחון שלישיȠהעונה, 79:91 על מכבי ראשל"צ, ומאמנה המאוכזב של המפסידה, זיו ארז אמר: ": נמשיך לעבוד קשה, ונראה איך מוציאים את העגלה מהבוץ. העגלה צריכה להחליף גלגל כדי שתמשיך לעבוד. אומנם שיחקנו טוב בהכנה, אבל אנחנו לא בתקציב כזה טוב שאי אפ۩ר להפסיד. הקבוצה לא היתה אימפריה והיא פתאום מדשדשת. המאבקים האלו לא זרים לראשל"צ. אני נחוש, ויודע מה צריך לעשות".

הפועל ירושלים הביסה את עירוני רמת גן 90:105, והמאמן המאוכזב של ר"ג, רובי בלינקו אמר בסיום: "אני לא בנאדם שמרים ידיים. אני חושב שאני יודע מה צריך לעשות, ומי שצריך לשמוע את הדברים ישמע אותם".

גבעת שמואל השיגה ניצחון חשוב על עירוני אשקלון 70:76, והמאמן המנצח אורן אהרוני סיכם: "אשקלון קבוצת התקפה מדהימה, אבל לשחקניӝ שלי מגיע קרדיט עצום על הגנה אדירה. עצרנו אוצם על 70 נקו בהתקפה קצת נתקענו ומה שניצח זה ההתקפה זה רק ההתחלה ואנחנו קב טובה עם מטרות ושאיפות נמשיך לעבוד קשה

תגובות

טלספורט בפייסבוק