כל שחקן רוצה לשחק במכבי

יאקה לאקוביץ', רכזה של ברצלונה התייחס למועמדותו למכבי תל אביב: "מכבי קבוצה בכירה מאוד באירופה, אבל זה לא תלוי רק בי". הסיכוי שסולומון יוחתם נמוך. ביינום לא יחזור לקבוצה

יום ראשון 13 יולי 2008
שלמה חסיד

הרכז הסלובני של ברצלונה, יאקה לאקוביץ', שוב מועמד כמדי שנה למכבי תל אביב. הפעם לאקוביץ' מוזכר כמועמד בעקבות חוסר הוודאות בעניינו של וויל סולומון והעובדה שברצלונה החזירה את חואן נבארו מה-NBA.

לאקוביץ' התייחס על מועמדותו למכבי ואמר ל-TELESPORT: "כל שחקן רוצה לשחק בקבוצה כמו מכבי תל אביב, אחת הקבוצות הבכירות באירופה ויעיד על כך הפיינל פור האחרון שבו הקבוצה הגיעה למקום השני והמכובד והפסיקה לצסק"א בגמר"

בהצלבה מול מכבי בשנה שעברה לא שכנעת

"אני חושב שלא הייתי במיטבי. זכיתי לשמירה כפולה מצד ווינטיגו קאמינגס ו-וויל ביינום שהורידו את התפוקה שלי. מכבי שמה את כל הפוקוס עליי, היה עליי לחץ עצום וזה פגע בתפקוד שלי"

אז תגיע למכבי או ששוב פעם זה יירד מהפרק?

"האופציה קיימת גם השנה לאחר שדובר עליה גם בשנים עברו. זה לא תלוי רק בי, ברצלונה דורשת עבורי 600 אלף יורו ונראה מה יקרה בימים הקרובים"

במכבי תל אביב הודיעו לסוכניו של וויל סולומון כי הם מבטלים את החוזה בין הצדדים לאור התנהגותו של הרכז, שבשבועיים האחרונים 'שיחק משחקים 'עם הקבוצה. במכבי חושבים שהעובדה שסולומון נחתך ממכבי לפני שנתיים ושולם לו סכום פיצוי של 50 אלף דולר בלבד גרמה לו לנסות ולהחזיר לקבוצה על ידי ההתנהלות כשנעלם לפתע לראשי הקבוצה רגע לפני החתימה על החוזה חזרה.

במכבי שללו את האפשרות שוויל ביינום יישאר בכל זאת בקבוצה, נוכח הברזתו של וויל סולומון. לביינום התנגדות גדולה הן בהנהלה והן בצוות המקצועי ולכן בשנה הבאה הוא לא יהיה במכבי תל אביב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק