אלבארס מתנדנד

המגן הצ'יליאני, כריסטאן אלבארז פצוע ומלבד ריצה אינו יכול לבצע פעולות של הגנה והתקפה. הערב נגד ראפיד בוקרשט יהיה המבחן שלו. אבראו יפתח בחוד, המו"מ על יצחקי נמשך

יום שני 14 יולי 2008
אשר גולדברג
 כריסטיאן אלבארס, המגן הימני הצ'יליאני האהוד של בית"ר ירושלים, פצוע. הפציעה בשרירי הבטן התחתונה והמפשעה של אלבארס מחייבת ניתוח בדיוק כפי שקבע הפרופסור, הבלגי מרק מרטנס.

גורם בקבוצה אמר ל-TELESPORT: "אלבארס יכול רק לרוץ, הוא פצוע ואינו יכול להיות כשיר ללא ניתוח בקע והתערבות רפואית אחרת. בית"ר ירושלים ויצחק שום לא יכולים לקחת את כל האחריות על המועדון בגלל החוזה שיש לאלבארס. צריך לטפל בו רפואית, להחליפו ואם יחלים יושאל לקבוצה אחרת ויחזור בשנה הבאה, תותח חדש".

הערב בשוויץ תקיים בית"ר י-ם את משחק האימון הראשון שלה נגד ראפיד בוקרשט הרומנית. יצחק שום ינסה לבחון שוב את המגן המחונן ולגבש החלטה סופית לגבי השחקן מהמשחק הזה.

מי שיקיים את משחק הבכורה שלו בירושלים הוא אבראו, חלוץ הרכש מאורוגוואי. למשחק צפוי להגיע סקאוט של ויסלה קרקוב הפולנית, יריבת בית"ר י-ם במוקדמות ליגת האלופות.

היום יפתח המו"מ להחזרתו של ברק יצחקי מגנק אשר יתנהל מול סוכנו, רונן קצב. בבית"ר רוצים מאוד את יצחקי, אבל לא בתנאים הראשונים שהציבה גנק. בבית"ר כבר הצעירו כי לא ישלמו על השחקן יותר ממה שמכרו אותו אשתקד לקבוצה הבלגית.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק