התאכזבתי שלא נשארתי

בלעדי: לאחר שנחתך ממכבי תל אביב, וויל ביינום במונולוג סוער: "הייתה לי עונה טובה ויכולתי לתרום העונה למכבי. אני חושב שגם בעונה האחרונה הייתה לי תרומה למשחק. עכשיו אני רוצה ל-NBA"

יום שני 14 יולי 2008
שלמה חסיד
אומנם מכבי תל אביב לא מצאה עדיין רכז זר או ישראלי בכיר, אולם כבר עתה ברור שוויל ביינום לא ילבש בעונה הבאה צהוב.

אחרי שקיבל הודעת פרידה ממכבי תל אביב, וויל בייינום נשמע מאוכזב מאוד בשיחה שקיימנו איתו מארצות הברית, הרכז שחווה הרבה עליות וירידות בכושר אמר: "התאכזבתי שלא נשארתי במכבי תל אביב, אין לי ספק שיכולתי לתרום לקבוצה בעונה הבאה".

העונה לא בדיוק הצטיינת

"אני חושב שגם בעונה האחרונה הייתה לי תרומה למשחק של מכבי והייתי שותף לכמה משחקים טובים שעזרו לקבוצה להעפיל עד לגמר היורוליג". 

הרכז שנבן ספחאיה הנחית לפני כשנתיים, התקשה לעכל את העובדה של שחרורו: "האמת שהופתעתי מההודעה שאני עוזב. אני מרגיש שמכבי הייתה בשנתיים האחרונות הבית שלי. אני לא אשכח את התמיכה שראשי הקבוצה נתנו לי ברגעים הקשים כאשר האשימו אותי בדריסה".

זה בטח לא תרם להחלטה אם להשאיר אותך

"אני מצטער על כל האירוע הזה, למדתי את הלקח ממנו וזה לפחות ביגר אותי. יש במכבי אנשים טובים, שנתנו לי כתף. אני חושב שעברתי שנתיים שהוסיפו לי".

הערכה היא כי אתה בדרך ל-NBA או לווירטוס בולוניה

"כעת המטרה שלי היא למצוא קבוצה ב-NBA שתקלוט אותי ואם לא, אז אני רוצה להמשיך ולשחק באירופה/ נראה לי שבוUירטוס בולוניה נבנה השנה משהו טוב".

הרכז שהפסיד השנה את הגביע לג'ימי ארנולנד, שמח לשמוע על הצטרפותו של חברו מירושלים לקבוצתו לעתיד: "שמחתי שג'ימי ארנולנד חתם בקבוצה, זה שחקן מצוין שיכול להוסיף לנו המון". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק