מזל שישמחצית שנייה

הסרבים כבר הובילו 3:0 במחצית מצמד של מטיץ' (10,40) ושער של מילינקוביץ' (20), אבל כמה חילופים מוצלחים של איווניר הוציאו את ישראל מהמשחק עם הפסד מכובד של 3:2, משערים של גאדיר (49) וביטון (90)

יום רביעי 19 נובמבר 2008
אשר גולדברג
מוטי איווניר יכול לצאת מרוצה מכך שהוא לא הובס במשחק הערב מול סרביה. במחצית, הסרבים כבר הובילו 3:0 מצמד של מטיץ' ושער של מליניקוביץ', אבל במחצית השנייה, חילופים מוצלחים של המאמן הישראלי החזירו את הכחולים לתמונה, ועזר להם לסיים את המשחק עם הפסד מינימאלי, 3:2, משערים של גאדיר ודודו ביטון.


ישראל - סרביה 3:2

בדקה ה-10 הסרבים עלו ליתרון מהיר ברמת-גן. כדור חופשי הוגבה לרחבה של אריאל הרוש, האחרון איחר לכדור ונמניה מטיץ' הגיע ראשון ונגח את הכדור לרשת. 1:0

כעבור 10 דקות בלבד, הסרבים הכפילו את התוצאה. כדור שהוגבה לרחבה הגיע למילינקוביץ' שהמשיך מקרוב ובעט פנימה. 2:0

דווקא בדקות הטובות יותר של ישראל, שהנבחרת̠סוף סוף העזה לצאת קדימה ולתקוף, היא ספגה את השלישי. בדקה ה-39 איבד בן סהר את הכדור שהפך למתפרצת של הסרבים ומטיץ' השלים צמד שבעט מדויק מ-16 מטרים. הסרבים כבר ביתרון 3:0 ואנו ורק בדקה ה-40.

איווניר, שבוודאי היה מאוכזב Ȼמתוצאת המחצית, ערך לא פחות מארבעה חילופים במחצית ,ומהר מאוד המחליפים התחילו להוכיח את עצמם.

כדור קרן הגיע אל רגליו של אחד מהמחליפים, מוחמד גאדיר, שבעט כדור חזק שפגע בברקיץ' וחדר לרשת. ישראל חוזרת למשחק עם 3:1.

לקראת הסיום דודו ביטון כבש שער מצמק, והוציא את ישראל מהמשחק עם הפסד מכובד יחסית, של 3:2, מול הסרבים החזקים.

הרכב נבחרת ישראל: אריאל הרוש; אוראל דגני, אושרי רואש, ניסו קפילוטו, רחמים צ'קול; אלמוג כהן, ביברס נאתכו, דור מלול, Ӑייל גולסה; בן סהר (עומר דמארי 66'),  וטוטו תמוז.

כזכור, נבחרת ישראל מועמדת לאירוח אליפות אירופה לנבחרות צעירות בשנת 2011 ואם אכן הטורניר יתקיים בארץ, הנבחרת תעפיל אוטומטית לאליפות. ההחלטה תתקבל בחודש הבא. אם הטורניר יערך בסופו של דבר בדנӞרק, איתה מתמודדת ישראל על הזכות לאירוח האליפות היוקרתית, נבחרת ישראל תוגרל בפברואר בשלב המוקדמות ובמרץ תחל את משחקיה בקמפיין.

תגובות

טלספורט בפייסבוק