יצחקי מוכן לקצץ בשכרו

חלוצה הישראלי של גנק, ברק יצחקי, המבקש לחזור לבית"ר ירושלים הסכים לוותר על סכום של 150 אלף יורו. כעת מקווים בבית"ר כי גם גנק תתגמש. בגנק ביקשו לסכם את הנושא עד מחר אחרת יחזור יצחקי לבלגיה

יום רביעי 16 יולי 2008
אשר גולדברג

סוכנו של ברק יצחקי, רונן קצב, נפגש היום (רביעי) עם ראשי בית"ר ירושלים ובסיום הפגישה התברר כי ישנה פריצת דרך שעשויה לאפשר  החתמתו של יצחקי בבית"ר כבר ביממה הקרובה.

 אתמול התקיימה הפגישה הראשונה בין הצדדים ובבית"ר לא היו מוכנים לשלם יותר ממיליון יורו על כרטיס השחקן. ראשי קבוצת גנק הבהירו כי הם דורשים  1.25 מיליון יורו עבור כרטיס השחקן של יצחקי.

 במהלך הפגישה היום התברר כי יצחקי מוכן לוותר על 150 אלף יורו משכרו (50 אלף יורו לשנה עבור חוזה לשלוש עונות), בתקווה שבית"ר  תעלה את הצעתה בעוד 100 אלף יורו. בבית"ר מקווים כי דווקא הבלגים יהיו אלה שיתפשרו.

יש לזכור שיצחק שום וגיורא שפיגל בונים על ברק יצחקי, כמי שישחק בסוף החודש הקרוב נגד ויסלה קרקוב הפולנית, אבל יצחקי חייב להרשם עד יום ראשון (20.7) כדי להשתתף במשחקי מוקדמות ליגת האלופות. הבלגים הבהירו כי אם הנושא לא יסוכם עד מחר בערב, הם דורשים מיצחקי לחזור לבלגיה ולהצטרף לאימוני גנק.

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק