רוצה לשחק אצל סקולארי

מספר ימים לאחר שאמר את דברו בנוגע לרצונו להשאר בריאל מדריד, שינה רוביניו כיוון והחליט כי הוא מעוניין לשחק בצ'לסי הלונדונית בעונה הבאה: "סקולארי תמיד כיוון גבוה"

יום שלישי 15 יולי 2008
אייל כהן

פיצול אישיות? כך ניתן לתאר בפשטות את התנהגותו הלא מובנת של חלוץ הברזילאי של ריאל מדריד, רוביניו. במהלך השבוע טען השחקן כי לא יהיה מוכן לעזוב את ריאל מדריד במידה ויהיה כלול בעסקת רונאלדו ואילו היום (שלישי) אמר השחקן כי הוא יהיה מוכן לעבור לצ'לסי. 

מבחינת רוביניו הוא יהיה מוכן להשאר בסנטיאגו ברנבאו ולשחק עוד עונה חלומית בשורות ה'בלנקוס', אבל מאידך השחקן גם לא הסתיר את חלומו כי לשחק בסטמפורד ברידג', תחת הדרכתו של סקולארי. הכחולים הציעו לריאלך מדריד כ31.7 פאונד עבור השחקן. 

"זה יהיה חלום עבורי להיות תחת הדרכתו של לואיס פליפה סקולארי, שהוא אחד המאמנים מהטובים בעולם." ציין רוביניו בתקשורת: "הוא תמיד כיוון גבוה עבורי וגם אני אליו, עוד לפני שהוא הגיע לאנגליה."

סוכנו של רוביניו, וגנר ריביירו התייחס לנושא: "מדריד נכשלו להשוות את התנאים לשחקן ובכלל עצם העובדה כי שמו נקשר בעסקת רונאלדו מורידה את ערכו. הכסף הוא לא הבעיה שלנו כעת, מה שחשוב לרוביניו כעת הוא לעזוב את מדריד ולשחק עבור סקולארי". 

רוביניו כעת מתאמן בקדחתנות לקראת המשחקים האולימפיים, בהם ייצג את נבחרת ברזיל וירצה להגשים את חלומו לזכות במדלית הזהב: "רוביניו רוצה לשחק עבור ברזיל בבייג'ינג, אבל הוא מודע לכך שזה יהיה קשה במידה ויחתום בצ'לסי. 

"כעת הוא לא חושב על כך יותר מדי. אנחנו יותר מודאגים לגבי עתידו, והיכן הוא הולך לשחק בעונה הבאה." אמר סוכנו. 

גם בנוגע לחלוץ חוף השנהב, דיידיה דרוגבה, בצ'לסי אין שום כוונה לשחררו: "אני רוצה אותו ב-100 אחוז. סליחה, ב-200 אחוז." אמר לואיס פליפה סקולארי

תמונות: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק