אלישע אופטימי, דוידוביץ' פחות

מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לקראת הפועל פ"ת בשבת. דוידוביץ', המנסה להחלים מניתוח, פרש מהאימון בשל כאבים חזקים בברך. המאמן אלישע לוי מבטיח שהקבוצה תתקן את קו ההגנה

יום חמישי 20 נובמבר 2008
אשר גולדברג
מכבי חיפה יוצאת בשבת למשחק חוץ, המוגדר כקשה ביותר, מול הפועל פ"ת, בצל שני המשחקים האחרונים, בהם צברה חיפה רק נקודה בודדת ובצל היכולת החלשה של המערך האחורי. היום גם התברר לקבוצה שניר דוידוביץ' לא יחזור מהר כצפוי.

דוידוביץ' ניסה לקיים הבוקר אימון קליל, אך הפסיק אותו מיד לאחר שהרגיש כאבים. דוידוביץ' הסביר לאלישע לוי את הסיבה להפסקת האימון וקיבל טיפול מהצוות הרפואי. כרגע נראה שתקӕפת ההחלמה תארך יותר מ-10 ימים, בהם קיוו שהשוער יחלים.

המאמן אלישע לוי נשלח לתקשורת הכתובה והאלקטרונית ודיבר על המשחקים האחרונים ועל איבוד הנקודות בקריית אליעזר: "זה נכון שיש ציפיות והאכזבה היא גדולה, אך מכבי חיפה היא זו שמۦפים ממנה להרבה מאוד, זה לא מעיד על יכולת חלשה."

המאמן הוסיף: "נעצרנו בתקופה האחרונה אבל הליגה צמודה. נעשה הכל לשפר את היכולת ואת משחק ההגנה, במקביל לחזור ולצבור נקודות.

בהתיחס ליריבה ממלאבס אמר לוי: "Ļכל הקבוצה שואפת מאוד לחזור לנצח. פ"ת היא משוכה גבוהה, הם נראים טוב ומאוד מאורגנים. הם יגיעו למשחק הבייתי עם מוטיבציה גבוהה" .

תגובות

טלספורט בפייסבוק