לא הייתי מתנגד לשחק הערב

שחקנה של טורונטו ראפטורס, וויל סולומון, שוחח עם טלספורט ונתן את הזווית שלו לקӨאת הסופר קלאסיקו בין י-ם למכבי, הערב במלחה

יום חמישי 20 נובמבר 2008
שלמה חסיד

הערב יערך במלחה הסופר קלאסיקו בין הפועל ירושלים למכבי ת"א, מי שכיכב בשתי הקבוצות ואۣ סיכם הקיץ במכבי, אך לבסוף סגר בטורונטו ראפטורס, הוא וויל סולומון. הגארד של טורנטו, שהצטיין השבוע במשחקה של טורונטו מול מיאמי, בשיחה עם טלספורט לקראת המשחק.


וויל, מה הזכרונות שלך מהמפגש בין הקבוצות במלחה? "אין באירופה הרבה משחקים כל-כך טעונים כמו המשחק בין י-ם לת"א. אני חושב שזה משחק מליגה אחרת וזו חוויה לכל אוהדי הכדורסל. בשני הצדדים יגידו שזה המשחק הכי חשוב של העונה."

"האווירה במלחה מטורפת, שחקנים יעופו שם על ߔפרקט. אני מתגעגע למשחק הזה. לא הייתי מתנגד לשחק במשחק כי בשביל משחקים כאילו נקרעים באימונים ובשביל משחקים כאילו הקהל בא למשחקים."


אם אתה כל-כך מתגעגע, למה לא חזרת למכבי הקיץ?
"רציתי למצות את אופציית ה-NBA ולשמחתי נפתחה בפני הדלת של טורונטו. אני לא מכיר הרבה שחקנים שישחקו באירופה כשיש להם הצעה מה-NBA, מכבי היא אופציה מצוינת אבל היה לי חלום לשחק ב-NBA."


מה התחזית שלך למשחק?
"אני בטוח שלמרות שלמכבי יש סגל עדיף, במשחק אחד הכל יכול להיות."


מה דעתך על ארויו, שהוחתם אחרי שהסתבר שסגרת ב-NBA?
קרלוס הוא שחקן גדול שעוד יתרום רבות למכבי. כשהודעתי למכבי שאני לא מגיע, היה לי ברור שיוחתם 'בעל-בית' אחר ולדעߪי ארויו הוא בדיוק השחקן שיכול להדביק את מכבי." 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק