ירושלים נתנו לנו בראש

ליגת ווינר: אפי בירנבוים הסביר בפשטות את ההפסד האכזרי במלחה להפועל ירושלים: "הדברים לא עבדו". גודס: "צריך לרדת לקרקע, אנחנו צנועים". בורשכיין: "הם שלטו מהתחלה"

יום חמישי 20 נובמבר 2008
שלמה חסיד
 חגיגה חסרת תקדים במלחה, כאשר הפועל ירושלים הותירה את מכבי תל אביב עם המכנסיים למטה. במכבי רצו רק לסיים מהר את המשחק, בירושלים החגיגות רק החלו. 

המאמן המנצח על התזמורת, גיא ےודס, אמר בסיום: "אלה דברים שהחבר'ה עשו ואני לא ידעתי מה לעשות. מגיע לקהל הזה, מגיע לשחקנים. זוהי רק ההתחלה, צריך לרדת לקרקע. הרבה קבוצות לא ינצחו את מכבי, אנחנו מרוצים, צנועים לא נצא מגדרנו. 

"נמשיך לעבוד. חלק השחקנים ߔיו להם התכווציות שרירים. הם נתנו הכל במשחק, היה קשה. יש לנו מחר יום התאוששות ונמשיך הלאה. יש לנו את חיפה ביום ראשון, יהיה קשה, חייבים לנצח. הליגה קשה וארוכה"

המאמן המפסיד, אפי בירנבוים אמר בסיום: "היו הרבה דברים שלא̠עבדו. היינו מוכנים, אבל קפואים לגמרי. זה סוג המשחקים הללו, ירושלים נתנו לנו בתחת. אז לקראת הסיום, השחקנים התעוררו ונתנו קצת תחת, אבל מעטים".

מורן רוט אמר בסיום: "זה רק מחזור רביעי של העונה. יש לנו עוד עונה ארוכה, היӔ מאמץ ענק של כולם, האווירה כאן מחשמלת. אנחנו עם הרגליים על הקרקע, זה רק מחזור רביעי. אם נציג כדורסל כזה כל העונה יהיה מצויין".

טל בורשטיין: "המשחק של ירושלים היה מהתחלה, הם שלטו מהתחלה. לא היינו כלל במשחק. המשחק היהȠכל כך חד צדדי, היה הרבה סיבות להפסד. צריכים להתרומם מנטאלית, שהמשחק הזה לא ישבור אותנו, זה מה שחשוב כרגע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק