התוצאה לא סיפקה אותי

גביע אופ"א: אלי גוטמן הרגיש החמצה לאחר הניצחון 0:3 מול יובנס: "יכלנו לכבוש יותר." כובש הצמד, סרור: "שומר על פרופיל נמוך." עומר פרץ, ק"ש: "נעבור לשלב הבא"

יום חמישי 17 יולי 2008
אשר גולדברג

בהפועל תל אביב לא היו שבעי רצון מתוצאת המשחק בסיום (0:3) מול יובנס דוגאנה מסן מרינו, שהציגה יכולת בכמה רמות פחות מהמארחת.

מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן, לא הרגיש שבע בסיום המשחק: "הגענו לכמעט שישה מצבים לכיבוש. ידעתי שזה יבוא, העייפות הפריעה. היינו צריכים לצאת בתוצאה גבוהה יותר. היה צריך להיות יותר, זה לא סיפק אותי התוצאה."

לגבי משחק הגומלין התייחס המאמן: "אנחנו נסע לשם בכדי לנצח את המשחק, יש לנו שבועיים ימים להתכונן לכך. אמרתי לעידן במחנה האימונים, שהוא הולך לשחק ולקבל ממני צ'אנס. אני שמח בשבילו, הוא היה טוב." לגבי סלים טועמה: "אני לא יודע אם הוא יהיה בהפועל תל אביב."

כובש צמד השערים, עידן סרור, אמר בסיום המשחק: "אלי דיבר איתי לפני המשחק, ביקש ממני להכנס לרחבה. הנה נכנסתי וכבשתי. פתחתי את העונה לא טוב, השנה כן, שומר על פרופיל נמוך. סרור התייחס גם לעובדה במידה וסלים טועמה יחזור להפועל: "אם טועמה יבוא, מה טוב. הכי חשוב שפתחנו את העונה טוב". 

מישל דיין:היה לנו קשה מאוד ב-10 שחקנים.  עומר פרץ: יהיה לנו קל יותר בחוץ

בקרית שמונה הייתה אכזבה רבה מהתיקו (1:1) מול מורגן, אבל אנשי הקבוצה משוכנעים ביכולתם להעפיל לשלב הבא. 

המאמן, מישל דיין: "זה היה משחק טוב שלנו במחצית הראשונה, אבל מה לעשות שפתאום נותרנו ב-10 שחקנים בגלל ההרחקה של יניב לביא. בהתחשב בחוסר הניסיון ומזג האויר ובעובדה שהיה מדובר בשלב מוקדם, הרי שברור שהיה אמור להיות לנו קשה מאוד. 

"אני מצדיע לשחקנים על ההקרבה והנחישות, כי זה באמת לא קל לשחק עם פחות שחקן וצריך לזכור שספגנו היה יותר מטעות שלנו."

כובש השער לקרית שמונה, עומר פרץ: "אני מאמין שנעבור אותם. אנחנו בפירוש קבוצה יותר טובה מהם. לדעתי דווקא בחוץ יהיה לנו יותר קל, כי הם יהיו חייבים לפתוח ולא יוכלו להסתגר."

גיא צרפתי: "אנחנו השחקנים משוכנעים שאנחנו קבוצה טובה יותר ולכן לדעתי אפשר לעבור אותם. הקבוצה התחברה, ומה שברור שהעונה יהיה לנו יותר קשה והקבוצות יבואו יותר מוכנות נגדנו."

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק