איזו פתיחה: סכנין מול ביתר

בטקס מרשים שנערך באונ' ת"א, נקבעו סדר המשחקים לעונת 08/09. כבר במחזור הפתיחה בית"ר ירושלים תפגוש את סכנין ב'דוחא'. במחזור השני מכבי ת"א מול בית"ר. הדרבי הגדול של ת"א במחזור ה-11

יום שישי 18 יולי 2008
אשר גולדברג
היום (חמישי) נערך באונ' תל אביב, ההתאחדות לכדורגל בטקס מרשים בשידור חי בטלויזיה, הגרלת סדר המשחקים בליגת העל לעונת 2008/2009. את הטקס הנחתה מירי נבו, שבו השתתפו שר הספורט ראלב מג'אדלה וכל נציגי קבוצות הכדורגל גם לציון 80 שנות היווסדות התאחדות הכדורגל.

כבר במחזור הראשון מצפה משחק בעל ציפיות גבוהות: בני סכנין עם מאמנה החדש, פרדי דוד, יארחו ב'דוחא' את אלופת המדינה, בית"ר ירושלים ויצחק שום.

מכבי פתח תקווה תפגוש את מכבי נתניה. מכבי תל אביב תפגוש לדרבי קטן את בני יהודה. קרית שמונה את הפועל פתח תקווה ואשדוד תפגוש את מכבי חיפה. הפועל תל אביב תפגוש את הכח עמידר רמת גן, העולה החדשה.

כבר במחזור השני הלוהט תארח בית"ר ירושלים באיצטדיון טדי את מכבי תל אביב והפועל תל אביב תארח את מכבי חיפה בבלומפילד. , למפגש מסקרן ומענייו. שני מחזורים לאחר מכן, במחזור הרביעי,  ירדו לבירה מכבי חיפה ואלישע לוי למפגש מול הדאבליסטית. 

הדרבי הגדול של תל אביב יערך ב-22/11/08 במחזור ה-11. עוד דרבי מעניין יהיה במחזור השביעי, כאשר הפועל פתח תקווה תפגוש את מכבי פתח תקווה. 

הציפייה היא בהחלט לעונה הרבה יותר טובה מהעונה העוגמת, שנחשבה לאחת העונות היבשות בכדורגל הישראלי מאז תחילת המילניום. כידוע, בסיום העונה הליגה תעבור מהפכה שעליה הכריז אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות. בתום העונה תעלנה חמש קבוצות מהליגה הלאומית. 

קבוצה אחת מליגת העל תרד בטוח לליגה השנייה והקבוצה השנייה תשחק במבחנים מול הקבומה מהמקום השישי בליגה הלאומית.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק