מסעות דה-סילבה אצל גוטמן

דאגלס דה-סילבה הברזילאי הגיע להפועל תל-אביב לעמדת הבלם, אבל גוטמן "משדרג אותו" לקשר אחורי בעייתי ועכשיו, לקראת הדרבי, אפשרות שיפתח כמגן ימני.#הברזילאי רוצה לשחק אך ורק בעמדת הבלם

יום ראשון 23 נובמבר 2008
אשר גולדברג
הפועל תל-אביב תקיים הערב את האימון המסכם לקראת הדרבי, מחר ב-20:50 בבלומפילד. אלי גוטמן יחליט במהלך האימון אם להציב את הבלם הברזילאי דה-סילבה בעמדת המגן הימני. הפרוש הוא חד וברור: אין אמון בעומרי קנדה.

דה-סילבӔ עצמו אינו מרוצה מהתזוזות בתפקידו, ולמקורביו, כולל אנשי טביב, הוא מתלונן על ירידה בכושרו בעקבות הניסיונות לחפש לו תפקיד שאינו הולם את כישוריו.

כבר בתחילת העונה זימן אלי גוטמן את דה-סילבה לשיחה מקצועית ובה הבטיח להפוך אותו לכדורגל הטוב ביותר בۜיגת העל. גוטמן הציב את הברזילאי כקשר אחורי, תפקיד בו לא מצא דה-סילבה את ידיו, ובעיקר את רגליו וראשו.

שיחות ותלונות של דה-סילבה, במקביל לרכישתו של הקשר אביחי ידין, החזירו את הברזילאי למרכז ההגנה. אבל לגוטמן יש עוד מספר שחקנים שצריכים להצדיק את שכרם הגבוה, הבולגרי אלין טופוזאקוב והקפטן וואליד באדיר.  הפתרון "היצירתי" של המאמן גוטמן הוא ניסיון ואפשרות להציב את הברזילאי כמגן ימני, כבר מחר במקומו של עומרי קנדה.

חשוב לציין שמהלכים יצירתיים שווים ניסיון, ולכן צריך לתת לאלי̠גוטמן ללכת עם הקו והחשיבה המקצועית שלו. כמו כן ראוי לציון, דאגלס דה-סילבה התלונן בכל סוף השבוע על הכוונה להציב אותו בתפקיד המגן הימני, דווקא בדרבי היוקרתי נגד מכבי.

כפי שפורסם ב-TELESPORT, זוכה המאמן אלי גוטמן למעקב מקצועי של אלי טביב אחרי הת۠הלותו המקצועית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק