פוצץ משחקה של ביתר ירושלים

בית"ר ירושלים ערכה את משחקה השלישי במחנה האימונים וסיימה בתיקו 2:2 מול פרטיזן בלגארד. המשחק פוצץ בדקה ה-90 עקב תגרה בין הצדדים. אלברז וברוכיאן כבשו פעמיים, אבראו הורחק. גרשון בספק לקראקוב

יום שישי 18 יולי 2008
אשר גולדברג
משחק אימון נוסף ערכה הערב בית"ר ירושלים, משחקה השלישי במחנה האימונים ובירושלים עדיין מחפשים ניצחון ראשון. במשחק חם שפוצץ בדקה ה-90 עקב תגרה ועוד לפני כן בדקה ה-15 גרם להרחקתו של סבסטיאן אבראו נכבשו גם שני שערי יתרון לזכות בית"ר שערים שכבשו אלברז וברוכיאן.

פרטיזן הייתה טובה יותר במחצית הראשונה כשקאלה מונע פיגור מוקדם כבר בדקות הפתיחה. דווקא בית"ר עלתה ליתרון ראשונה בדקה ה-13. כדור חופשי מ-25 מטרים נבעט על ידי ברוכיאן והדיפה רעה של השוער השאירה את אלברז מול שער חשוף, 0:1.

2 דקות לאחר שער היתרון אבראו החזיק את הכדור בידו לאחר עבירה, מוריירה הפורטוגלי ניסה לקחת את הכדור בכח מידיו של חלוץ הרכש והשניים החלו להתקוטט כשאבראו משליך את הכדור בפניו של הפורטוגלי. בבית"ר מיהרו להחליף את אבראו בבן-שושן אך כעת משחק נוסף חלף בשביל יצחק שום וגיורא שפיגל ללא תרגול החלוץ החדש.

בדקה ה-30 פרטיזן משיגה את השיוויון, גם כן בכדור חופשי. כדור מסובב חלף על פני כל ההגנה, קאלה נשאר בשער, אלברז פספס את הכדור ופנוביץ הגיע ראשון לדחוק את הכדור פנימה.

בדקה ה-35 עמית בן-שושן מצא את עצמו באחד על אחד מול השוער הסרבי אך פספס מצב ממנו היה חייב לכבוש.

הגנת בית"ר המשיכה בטעויות מבכיות ובדקה ה-42 רק קורת השער הצילה את הבית"רים מפיגור לפני סיום המחצית.

בדקה ה-62 בית"ר נראתה מאורגנת יותר וטובה יותר. כדור אדיר של משה אוחיון פגע במשקוף וחזר היישר אל עידן טל שבעט פנימה, אך אלברז נגע בכדור מעמדת נבדל והשער נפסל.

בדקה ה-83 בית"ר ירושלים החזירה לעצמה את היתרון. משה אוחיון הרים כדור קרן, הגנת פרטיזן לא הצליחה להרחיק את הכדור ואבירם ברוכיאן ממרכז הרחבה בעט כדור אל הפינה.

2 דקות לאחר מכן שוב פעם פרטיזן משווה את התוצאה, שוב ממצב נניח. כדור מצוין שהוגבה אל הרחבה מצא את ג'ורג'וביץ' שנגח כדור קשתי והכניע את טברטקו קאלה.

סיום המשחק העכיר את האווירה, כשתגרה המונית החלה ובה מעורבים אריק בנאדו, עידן טל וכריסטיאן אלברז. התגרה החלה בדק ה-89 ואילצה את השופט לסיים את המשחק בצורה מכוערת ובשיוויון 2:2 בין הצדדים.

שמעון גרשון, בלמה של בית"ר ירושלים, פצוע במפשעה ולא היה בסגל. הבלם בספק למשחק מול הפולנים ויסלה קראקוב, שישחקו מחר מול ליברפול למשחק אימון בו יצפו שום ושפיגל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק