סכנין מתרחקת מאופא

לאחר מחצית ראשונה מרשימה במיוחד, בני סכנין לא הצליחה לעצור את דפורטיבו שכבשה מרגליהם של לפיטה {54} וריקי {57}, וצימקה דקה אחר כך משער עצמי של לופו. הגומלין בעוד שבוע

שבת 19 יולי 2008
מערכת TELESPORT
בני סכנין אירחה מוקדם יותר הערב {שבת} את דפורטיבו לה קורוניה הספרדית במסגרת הסיבוב השני של האינטרטוטו כשהמנצחת בין השתיים תעפיל לגביע האופ"א. ההתחלה אמנם הייתה מבטיחה וסכנין הייתה טובה יותר במחצית הראשונה, אך 10 דקות של חוסר ריכוז הספיקו לאנחל לפיטה {54} וריקי סאנצ'ס {57} בכדי להבטיח את הניצחון. בדקה ה-58 בסאם גנאים בעט חזק כדור שפגע ברגלו של אלברט לופו ואיפשר לסכנין לצמצם את הנזקים. 2:1 לדפורטיבו בסיום. 

הגומלין שייערך באצטדיון "הריאזור" יתקיים בדיוק בעוד כשבוע, ובעקבות צמד שערי החוץ של הספרדים פרדי דויד וחניכיו יזדקקו לנס אמיתי בכדי להעפיל לגביע האופ"א.

מחצית ראשונה: השד לא נורא כל כך

בדקה ה-2 חיים בנון שלח מסירה פנטסטית ממחצית המגרש של סכנין לעבר מוסא שעבאן שחלף על פני כל הגנת דפורטיבו, אולם פאבריסיו ראמירז הצעיר היה במקום בכדי להרחיק.  

למרבה הפלא, בני סכנין שנאלצת להסתדר ללא כמה משחקניה הבולטים שלטה במרכז המגרש לפחות בדקות הפתיחה ודפורטיבו הספרדית התקשתה להגיע למצבים מסוכנים. 

בדקה ה-18 לואיס פליפה הגביהה מאגף שמאל, אולם הגנת סכנין במשחק שקט ויעיל עד כה הצליחה להרחיק. 

בדקה ה-23 יניב לוזון ניסה למצוא את השער מבעיטה חופשית מאגף ימין, אך שחקן הרכש מהפועל פ"ת שלח בעיטה חזקה ולא מדויקת שחלפה מעל המשקוף. 

בדקה ה-28 ריקי שלח מסירה טובה מאגף ימין הרחק לעבר צד שמאל של הרחבה שם המתין חופשי ומאושר לואיס פליפה, אך הקשר בעט בנגיעה מהאוויר ולא מצא את המסגרת. 

בדקה ה-30 אנחל לפיטה חלף על פני שומרו בקלילות בתוך רחבת סכנין ובעט חזק לעבר המסגרת, אך עומרי אלון הדף מצוין. 

בדקה ה-32 חיים בנון הצטרף מאחור ובעט טוב מסף הרחבה, אך פאבריציו ראמירז הצליח לעצור. 

בדקה ה-40 חאמד גנאים הכניס כדור מצוין ליניב לוזון אולם במקום לבצע מהלך חכם הקשר בעט בפזיזות החוצה. 

בדקה ה-41 לאחר מבצע קבוצתי יפה ברנארד בורטי שלח מסירה שטוחה מצד שמאל של הרחבה, ולצערם הרב של פרדי דויד וחניכיו אף שחקן באדום לא הגיע בכדי לדחוק את הכדור פנימה. 

מחצית שנייה: אכזבה אדומה  

בדקה ה-54 ולאחר פתיחת מחצית פנטסטית מצד דפורטיבו השחר של הספרדים הגיע. אנחל לפיטה המצוין לא התקשה לחלוף על פני שומרו באגף שמאל של הרחבה בכדי לשלוח בעיטה מדויקת להפליא לפינה הנגדית, שנעצרה רק ברשת. 1:0 לדפורטיבו 

ההגנה של סכנין ככל הנראה נשארה בחדר ההלבשה, ובדקה ה-57 ההגנה באדום יצאה לתרגיל נבדל כושל במיוחד ובסיומו ריקי גלגל את הכדור לעבר הרשת החשופה.  

דקה בלבד חלפה, ובני סכנין חוזרת למשחק. בסאם גנאים בעט כדור חזק ממרחק רב שפגע בדרך באלברט לופו ונכנס פנימה. 2:1 לדפורטיבו

בדקה ה-68 בסאם גנאים בעט חזק מאגף שמאל, אולם הכדור פגע בדרך באחד משחקני דפורטיבו ויצא לקרן.

בדקה ה-74 מוחמד אבו ריא מצא במסירה מצוינת את יניב לוזון שמתוך הרחבה בעט חלש היישר לידיו של ראמירז. 

בדקה ה-76 ברנארד בורטי ניסה את מזלו כששלח בעיטה חזקה מאגף ימין, אולם שוב פאבריציו ראמירז הדף טוב.

בדקה ה-79 יה יה פטי בטעות חמורה איבד את הכדור במחצית המגרש של סכנין ואיפשר לאנחל לפיטה לבעוט 5 מטרים מן השער, אולם עומרי אלון בהדיפה פנטסטית השאיר את קבוצתו במשחק. 

בדקה ה-92 בני סכנין זכתה בכדור חופשי אותו הרים עלי עותמאן לעבר הרחבה, אך הגנת לה קורוניה הרחיקה לקרן.

בני סכנין: עומרי אלון, עלי עותמאן, יה יה פטי, עאלה אבו סלאח, באסם גנאים, יניב לוזון {בדראני 83}, חיים בנון, עאבד רבאח {ה. חליילה 87}, מוסא שעבאן {מוחמד אבו ריא 66}, חאמד גנאים וברנארד בורטי.

לה קורוניה: פאבריציו ראמירז, מנואל פאבלו, אדריאן פיסקו, אלברט לופו, חואן גונזלס, לואיס פליפה, סרחיו גונזאלס {ורדו 74}, חואן רודריגז, אנחל לפיטה, חואן ואלרון {פאבלו אלברז 82}, ריקי סאנצ'ס {סיסקו 66}.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק