להזכירכם גם איבדנו נקודות

מכבי חיפה שבה הבוקר להתאמן כאלופת השליש הראשון. המאמן אלישע לוי ניצב עם רגליים איתנות על הקרקע והӖכיר לשחקנים שבשבת מצפה יריבה קשה לא פחות

יום שני 24 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

 שחקני מכבי חיפה שבו הבוקר להתאמן ולהתכונן למשחק חוץ שני בۨציפות, מול מ.ס, אשדוד (שבת, 19.00).

הניצחון המרשים בפתח תקווה (1:4) והעובדה שחיפה סיימה את השליש הראשון במקום הראשון, לא הוציאה את המאמן אלישע לוי משלוותו. 

בתחילת האימון כינס את חניכיו ואמר להם: "עשיתם ניצחון יפה בפתח ߪקווה, חשוב שחזרנו למסלול הניצחונות אבל תמיד תזכרו את שני המשחקים מול מכבי נתניה וקריית שמונה. בתוך חמישה ימים איבדנו חמש נקודות בבית ולכן יש להתייחס לכל משחק ברצינות הכי גמורה.

"בשבת מצפה לנו משחק קשה ביותר באשדוד, ומצפה לנו משחק מול קבוצה התקפית מצוינת. היה לנו סיבוב טוב, אני מרוצה מצבירת הנקודות ועם האווירה הטובה נדלג לסיבוב הבא, בתקווה לשמור על יכולתנו ועל מעמדנו". 

לפני האימון דיבר "מלך השערים" בקבוצה, ליאור רפאלוב (6) ושיבח את האווירה והשקט הנפשי הניתן לו ӕלשאר השחקנים כדי להציג יכולת טובה: " גם ברגעים פחות טובים בתחילת העונה, אלישע לוי עודד אותי, סמך עלי והעניק לי ביטחון רב. איננו מדברים כרגע על אליפות אך ברור שהשאיפה היא להגיע אליה".

בשבת הקרובה חיפה תחסר את ג'ון קולמה המוצהב, את השוער נәר דוידוביץ הממשיך באימוני השיקום ואת החלוץ מוחמד גדיר שהגיע היום למתקן האימונים כדי לעסוק בתרגול קל לפני שמחר (שלישי) יעבור ניתוח אורטוסקופיה ברגלו הימנית.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק