2

שניידר שוקל דרכו במכבי תא

אבי נמני יועמד לדין בעקבות התקרית עם השופט אלון יפת. אלכס שניידר סוגר הברז ועשוי לעזוד בסיום העונה. אכזבה קשה מבוזגלו. יבוריאן ייענש

יום שלישי 25 נובמבר 2008
אשר גולדברג
אלכס שניידר, הבעלים של מכבי ת"א שוקל את המשך דרכו במועדון, ואפשר שילך בעקבות שותפו אדוארד שיפרין, ויעזוב את הקבוצה בסיום העונה. בכל מקרה, תקציב הקבוצה יקוצץ ביותר מ-50 אחוזים. 

שניידר סגר את מכשיר הטלוויזיה בביתו אחרי השער השני של הפועל ת"א בדרבי התל אביבי, ולא יצר קשר עם ראשי הקבוצה, כפי שנהג עד כה. הזעם של שניידר על תצוגת השחקנים הוא גדול ובשיחות עם מקורביו הוא הבהיר ש-" חבל על הזמן, מכבי ת"א נכשל۔ בענק בכל נושא ההכנה והרכש. פשוט חבל על הכסף."

שניידר אינו מתכוון לאפשר לצרף שחקני רכש חדשים בחודש ינואר, ויבקש לבחון את שחרורם של שחקנים שמוגדרים כ- "בלוף של כדורגל." ברשימת המאכזבים שדרכם מתקצרת ויחפөו להם קבוצות חלופיות, נמצאים בין השאר : איגור טומאסיץ', גיז'רמו ישראלביץ', איליה יבוריאן, ג'ונתן אסוס, יאניק קמאנן ודולי ג'ונסון.

האכזבה הגדەלה ביותר הוא מאור בוזגלו, שאינו מבין מה הוא עושה על המגרש. בוזגלו לא הצליח במהלך המשחק להגביה אפילו כדור אחד שיעבור את המגינים בקו הראשון.

המאמן אבי נמני שאיפשר לבוזגלו לבעוט את כל כדורי הקרן המבוזבזים, אמר שۑאימונים, בוזגלו הוא המגביה הטוב ביותר.

עוד בעניין נמני, מאמן מכבי ת"א יעמוד בפני ועדת המשמעת בעקבות דו"ח השופט אלון יפת.
יפת יציין את הדחיפות של נמני ושל עוזרו מרקו בלבול, כמו גם את הדברים שנמני אמר לו. תובע ההתאחדות החליט היום על העמדתו של נמני לדין.

איליה יבוריאן, שהורחק בסיום המשחק ע"י יפת, יועמד אף הוא בפני ועדת המשמעת וייענש.

למשחק בשבת נגד בני יהודה, אמורים לחזור להרכב שני המגינים, יובל שפונגין ואורי̠שטרית.תגובות

טלספורט בפייסבוק