עבודה בעיניים

הדמעות של אוהדי מכבי ת"א יבשו ונגמרו. בהפועל קיבלו האוהדים את מבוקשם: דרבי בצבע אדום. לאף שחקן של מכבי, מיבריץ' עד דולי ג'ונסון המבולבל, אסור ללבוש חולצה צהובה. מהפך דרמטי מתבקש כבר מהיום

יום שלישי 25 נובמבר 2008
אשר גולדברג
 בדיוק כמו בכדורסל של מכבי ת"א, כך גם בכדורגל. בכדורסל התעלמו מהמראות במשחקי ההכנה, שהראו שוב ושוב שלמזרחי, פדרמן וכץ, שאין קבוצת כדורסל שראויה מעבר לליגה הישראלית.

למכבי ת"א בכדורגל אין מה למכור לרבבות המכביסטים. סתם קבוצה, סתם שחקנים וסתם ליהוק חובבני. ממש יריקה ממוקדת לפרצופו התמים של אלכסנדר שניידר, שדרש, ביקש והצהיר במסיבת פתיחת העונה על רצונו באליפות צהובה. אליפות שתעשה לו חשק להשקיע ממיטב כספו עבור החפץ מספר 1 בכדורגלȠהישראלי, העונה לשם מכבי ת"א.

לא ברור לי כיצד בחור צעיר ורציני כמו רן בן-שמעון, הורס לעצמו את הקריירה. איך אפשר להטעות כל-כך בגדול את מנהליו (כולל את אבי נמני), ואת רבבות האוהדים על מתן תו-תקן למוצר כל כך פגום, כלכך הזוי וכל כך חובבני.
שום ציטוט מסיפרו של מאמן כדורסל אמריקאי, זה או אחר, כולל זה של פט ריילי, לא יכסו את הבושה. את אוסף השחקנים הלא רציני, ההזוי והמטופש שחוסים תחת קורת מכבי ת"א וכספו של אלכס שניידר, שמוביל את מחשבותיו לכיוון ה-"בשביל מה אני צריך את זה?".

מכבי ת"א על כר הדשא, הפכה לקבוצה בלתי נסבלת, קבוצה שבכל מהלך של היריב באיזור רחבת העונשין, מחסירה פעימה באוהדיה. בשלב הראשון צריכים אביב, עוזי ואבי, להוריד מעל גופם של השחקנים את החולצות הצהובות.

כלום לא יקרה אם קמנאן, גħונסון, בוזגלו, חדד, אסוס ושותפיהם למחדלים, ילבשו חולצות בצבע שחור. אבל רגע לפני שעידן אלכס שניידר מסתיים בסוף השנה בבום על קולי שישמע מקנדה ועד ארץ כנען, אין ברירה לאבי נמני, בושנסקי ושעייה - ללחוץ על הבלמים. על בלם החרום ולבצע שינוי בבועטים המצחיקים שלהם שאינם יודעים להרים כדור, למסור פס, לבעוט לשער ולנגוח בכדור.

בימים שכלכלת העולם מתפרקת לרסיסים, אין בעיה לפרק את מכבי ת"א הנוכחית ולבנות מכבי ת"א אחרת עבור אוהדיה.

שימו לב, האדונים הנכבדים בושינסקי, שעייה ונמני - מכבי ת&ͱuot;א אינה זקוקה לשירותם של דרגוסלב יבריץ', דולי ג'ונסון, איליה יבוריאן, גיז'רמו ישראלביץ', ג'ונתן אסוס, רודי חדד, איגור טומאסיץ', יניב עזרן וכו'...

בשביל המקום הרביעי, בואכה עשירי, לא צריך לתת לשניידר להתיסר בקנדה והחשיך את מסך הטלביזיה במהלӚ כיבוש השער של לאלה. במידה ולא תעשו כך, לשניידר לא תהיה סבלנות אליכם כי דבר מה, חייב להעשות בקרית-שלום.

תגובות

טלספורט בפייסבוק