שערי בכורה לאבראו ואוחיון

בית"ר י-ם סיימה את מחנה האימון שלה בשוויץ, עם ניצחון 0:3 במשחק ידידותי נגד נוישאטל המקומית. אבראו ומשה אוחיון, כבשו שערי בכורה בפנדלים. ברוכיאן כבש את הראשון

יום שני 21 יולי 2008
אשר גולדברג

בית"ר ירושלים סיימה הערב את מחנה האימונים השני שלה באירופה, במפגש ידידותי נגד נוישאטל השוויצרית ועם ניצחון חלק 0:3.

המאמן יצחק שום שצפה יחד עם גיורא שפיגל במשחקה של ויסלה קרקוב נגד ליברפול, 1:1,הציב את ההרכב המתוכנן למשחק ב-30 לחודש בטדי מול הפולנים. הרכב שכלל את טוטו תמוז ואבירם ברוכיאן, שפתחו על חשבון זנדברג ובן שושן.

בית"ר, שפתחה את מחנה האימון השני שלה עם תוצאות תיקו מול פרטיזן בלגראד וסושו והפסד לראפיד בוקרשט, השיגה ניצחון משכנע ויכולת טובה והיא חוזרת לארץ במוראל גבוה.

אבירן ברוכיאן, שעלה בהרכב הראשון במקומו של זנדברג היה זה שכבש את השער הראשון, אחרי טעות של שוער ניושאטל. סבסטיאן אבראו, חלוץ הרכש מארגנטינה התכבד בשער הבכורה שלו במדי בית"ר, כאשר דייק מהנקודה הלבנה בדקה ה-60.

בדקה ה-88 נפסק עוד פנדל לזכות בית"ר ויצחק שום החליט לתת את הכבוד לשחקן רכש נוסף, משה אוחיון, שהתכבד גם הוא בשער בכורה בבית"ר.

נכון לעכשיו, ברק יצחק המתאמן עם קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים בארץ, אינו מתוכנן לפתוח בהרכב מול קרקוב. יצחקי לא התאמן עדיין עם הקבוצה ולא עבר מחנה אימונים. הצוות הרפואי מנסה להכשיר את שמעון גרשון כדי שיישב על הספסל.

יצחק שום אינו מקל ראש בפולנים ויחד עם עם גיורא שפיגל,  מדברים השניים על קבוצה חזקה שבית"ר ירושלים יכולה להתמודד ולעבור אותה. 

המשלחת של ויסלה קרקוב תגיע לישראל רק ערב המשחק, ותקיים אימון בודד באיצטדיון טדי. בית"ר ירושלים תנחת מחר (שלישי)בנתב"ג בשעה 17:00.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק