אנחנו מגיעים לנבחרת בכיף

יותם הלפרין על ההתכנסות של הנבחרת ביום רביעי: "התגעגענו לכדורסל ואנחנו שמחים לחזור". יורם חרום מונה באופן רישמי לעוזרו של צביקה שרף

יום שני 21 יולי 2008
שלמה חסיד

יומיים נותרו לקראת ההתכנסות של נבחרת ישראל, וההערכה בנבחרת היא שליאור אליהו לא ישבור את הכלים ויגיע לאימונים. למרות זאת, מדובר על הערכות בלבד,  שכן אליהו לא יצר קשר עם איש מאנשי הנבחרת ולא מכבר הודיע על כוונתיו במפורש. 

מנהל הנבחרת, מומו לוצקי,  אמר ל-TELESPORT: "אנחנו מעריכים שליאור יגיע ולא ישבור את הכלים. מחר תהיה מסיבת עיתונאים עם צביקה שרף  ואיתן רוב. תוכלו לשאול אותם הכל".

מי שבטוח יגיע לנבחרת הוא יותם הלפרין, כוכבה החדש של אולימפיאקוס שאמר ל-TELESPORT: "אנחנו מגיעים לנבחרת בשמחה ובכיף. נעשה את הכל על מנת שהנבחרת תצליח. התגעגענו לכדורסל. אנחנו שמחים לחזור לפעילות".

מי שלא יגיע לנבחרת, זו השנה השנייה ברציפות, הוא כוכב הפועל ירושלים, שרון ששון שאמר ל-TELESPORT: "ביקשתי להשתחרר מהנבחרת מסיבות ברHאותיות. אני שמח שהלכו לקראתי. הם הבינו אותי ואני מאחל לנבחרת בהצלחה".

באשר לשחקן מכבי תל אביב, דרור חג'ג' שביקש אף הוא להשתחרר, בנבחרת לא מאשרים את הבקשה וחג'ג' יתייצב לאימון כרגיל.  ואולם, לנוכח ריבוי האפשרויות שעומד בפני צביקה שרף בעמדה של חג'ג', קיימת אפשרות ששרף יאפשר לו להשתחרר.

הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל החליטה לאשר את מינויו של יורם חרוש לתפקיד עוזר המאמן, יחד עם רוני בוסני. חרוש ימשיך לשמש כאחראי על פעילו הנבחרות הצעירות באיגוד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק