מקווה שלא ניפגש ברומא

אלכס פרגסון לאחר עוד 0:0 עם ויאריאל רוצה למנוע מאוהדי הכדורגל גם גמר נטול שערים. שוסטר מודה ליובנטוס. ונגר מודה לבנדטנר

יום רביעי 26 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

"אני מרוצה, אנחנו בשלב הבא"

לאחר עוד 0:0 משמים בין מנצ'סטר יונייטד  לויאריאל (הרביעי ברציפות), אלכס פרגסון מתקשה להבין מדוע המפגשים בין שתי הקבוצות לא הניבו אפילו לא שער אחד:ļbr/>
"לא ברור איך שתי קבוצות התקפיות כמו מנצ'סטר יונייטד וויאריאל לא מבקיעות שער במשך ארבעה משחקים ביניהן, אני מקווה שלא נפגוש אותם ברומא".

מנג'ר היונייטד החמיא ליריבה הספרדית: "ויאריאל היא קבוצה מנוסה עם שחקנים מנەסים והם עשו עבודה טאקטית מצוינת, בביתם הם קבוצה שמאד קשה לנצח והם שיחקו טוב הערב. לדעתי הם יכולים להגיע רחוק במפעל".

לגבי המשך הדרך אמר פרגסון: "אני מרוצה אנחנו בשלב הבא, ואני מקווה שנזכה בראשות הבית".


"נחזור בראש שקט למאבקי הליגה"

מאמן ריאל מדריד ברנד שוסטר יכול להיות מרוצה מקבוצתו  שלא ספגה משחק שני ברציפות, והבטיחה את מקומה בשלב הבא של ליגת האלופות:

"התנאים לא היו לטובתנו לפני המשחק, אבל יӕבנטוס עזרה לנו והשיגה תוצאה שטובה לנו. הצלחנו לנצח את המשחק ולהבטיח את מקומנו בשלב הבא, עכשיו אנחנו יכולים לחזור בראש שקט למאבקי הליגה בלי לחשוש ממשחק מכריע נגד זניט במחזור הבא".


"מקווה שיחזור לנו הביטחון"

ארסנל הייתה רחוקה הערב שלוש דקות, מהעמקת המשבר בו היא נמצאת. אלא שאז הגיע ניקולס בנדטנר החלוץ הדני הצעיר, ובשער ניצחון נתן למאמנו ארסן ונגר קצת אויר לנשימה. ונגר מקווה שניצחון יוביל את התותחנים לדרך חדשה:

"היה לנו חשוב לחזߕר לעצמנו, וזה היה מאד קשה מול קייב שהגנה מצוין. בנדטנר כבש שער נהדר, שאני מאד מקווה שיחזיר לו ולנו את הביטחון שהיה חסר לנו בתקופה האחרונה".

צילומים: רויטרס
תגובות

טלספורט בפייסבוק