מאיוקה בהתקפת מכבי תא

הערב ועדת משמעת לנמני, כשבפתח הדרבי הקטן מול בני יהודה. מאיוקה הזמבי צפוי לפתߕח, הפציעה המסתורית של טומאסיץ' והאם שבחון חוזר?

יום רביעי 26 נובמבר 2008
אשר גולדברג
במכבי ת"א חוזרים לשגרה. השחקנים שישבו שפופים בחדר ההלבשה בסיום הדרבי, יצאו מעודדים בעקבות אמירות חד משמעיות של ראשי הקבוצה: "תרימו את הראש." ואכן, בראש מורם, חוזרת מכבי ת"א להכנות לקראת הדרבי הקטן מול בני יהודה.

הערב יתקיים דיון בועדת המשמעת בנושא התנהגותו של המאמן אבי נמני בסיום הדרבי. נמני טרם החליט שלא להופיע בעצמו לדיון וישלח מכתב המסביר את העימות עם שופט המשחק.

אבי נמני מתכנן מספר שינויים בהרכת הקבוצה ۜשבת, כשעיקרם - הצבתו בהתקפה של החלוץ הצעיר מזמביה, עמנואל מאיוקה. מאיוקה, ששותף כמחליף בדרבי האחרון, ישחק בעמדתו הפנויה של אילייה יבוריאן המורחק.

שינוי נוסף המתכנן נמני, הוא הורדה לספסל של גיז'רמו ישראלביץ' החלש והלא מחובר לקבוצה. נמני טרם החۜיט באם להחזיר להרכב את המגינים אורי שטרית ויובל שפונגין, על חשבונם של דור מלול ושירן ייני.

נושא השיחה בקרב חלק משחקני הקבוצה הוא הבלם המקדוני איגור טומאסיץ', המתלונן על סדרת פציעות ואינו משחק כלל. הטענה היא שטומאסיץ' מאוכזב ממעמדו בקבוצה ומההӪנהלות סביבו ומעדיף את "השקט" שמחוץ להרכב. קבוצת צסק"א סופיה שהתעניינה בטומאסיץ', אינה מוכנה לרכוש את הבלם בכסף, אך מוכנה לקבלו תמורת השתתפות ברוב שכרו.

במכבי ת"א ממתינים לקשר יוסי שבחון, שאמור לחזור לפעילות מלאה בתוך שבועיәם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק