הקהל יעשה את ההבדל

מכבי ת"א ערכה הערב את מסיבת העיתונאים לקראת מאלגה הספרדית, מאמן הצהובים, פיני גרשון ניסה לשדר אופטימיות: "אני מקווה שחלק מהדברים שעשינו יבואו לידי ביטוי"

יום רביעי 26 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב ערכה הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראӪ משחקה מחר מול מלאגה, והמאמן החדש/ישן, פיני גרשון פתח את הדברים ואמר: "עשינו שלושה אימונים, לא רצחניים אלא אימונים בעוצמה בינונית. אי אפשר גם להכניס ולשנות ולעבוד בעוצמה גבוהה בטח לא לפני משחק כזה חשוב".

"אני מקווה שחלק מהדברים שעשינו יבואו לידי ביטוי. קשה לי להאמין, אבל אני מקווה. אחרי שלושה אימונים כאלה צריך משחק אימון נגד בית"ר בנימינה, אבל אנחנו לא קובעים את ההגרלה ויש לנו משחק נגד מלאגה. נקווה שנצליח לעשות את מה שצריך".

"לא שינינו הרבה, אבל אני הולך עם הדברים שהקבוצה עשתה. ניצחון או הפסד מול מלאגה שייך יותר לאפי מאשר לי. גישה זה עניין מנטלי ואני חושב שהשחקנים מבינים את המצב שהקבוצה נמצאת בה. מצאתי שחקנים בעלי רצון, שעובדים בסדר. אף אחד פה לא מתבטל ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי".

"אי אפשר לעשות שינוי קיצוני, בטח לא ב-180 מעלות, אני מקווה שהפילוסופיה שלי מובנת לשחקנים אבל אני לא יכול להבטיח לכם שנקלע 100 נקודות".

קפטן הקבוצה, דרק שארפ התייחס ליריב הספרדי: "תמיד קשה נגד קۑוצות ספרדיות, מאלגה היא קבוצה מצוינת שתבוא לעשות לנו חיים קשים, הקהל בטח יהיה בטירוף בגלל שפיני הגיע נקווה שהוא ידחוף אותנו לניצחון".

דאור פישר אמר: "תמיד שמחליפים מאמן זה מביא אנרגיות חדשות, מוכרחים לנצח את המשחק, ӑשביל להיות בטופ -16, אני בטוח שמכבי תגיע מחר בטירוף, אנחנו יודעים מה לעשות בשביל לנצח, אנ מאמין שננצח".

רודני וויט, שהוחזר לסגל מארה"ב אמר: "משמח אותי מאוד להיות בסגל מחר, אני מודה לפיני על האמון, אעשה את הכל ב۩ביל להצליח, אני מאוד רוצה להיות פה ואני מקווה להשתייך לסגל הקבוצה ולהצליח בה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק