פרננדז על חשבון זנדברג

ההכנות של בית"ר ירושלים לקראת מוקדמות ליגת האלופות נמשכות, מיכאל זנדברג אמור לרדת לספסל במפגש הראשון מול ויסלה קרקוב, מי שאמור לאייש את העמדה של הקיצוני שמאלי הוא פרננדז

יום רביעי 23 יולי 2008
אשר גולדברג
 חניכיו של יצחק שום, נחתו אמש בנתב"ג, כאשר 200 אוהדים מקבלים את פניהם של השחקנים. לאחר שבוע של משחקים במחנה האימונים בשוויץ, שחקני האלופה יקבלו יום חופש היום ומחר (חמישי), יחלו את ההכנות לקראת המפגש המסקרן הראשון מול הפולנים.

האלופה עדיין מחכה לשחרור של ברק יצחקי מקבוצתו הבלגית, גנק בכדי שתוכל לרשום אותו למשחק החשוב. בית"ר תקיים ביום שישי הקרוב משחק אימון אחרון לפני המפגש מול ויסלה קרקוב, שנועד לניסוי כלים אחרון.

ראשי האלופה חיפשו יריבה מליגת העל, אך בגלל שרוב הקבוצות מהליגה הבכירה נמצאות במחנות אימונים, הקבוצה מבית וגן תצטרך להתמודד מול מכבי הרצליה מליגת המשנה. המשחק יתקיים במגרש האימונים של מכבי הרצליה.

במהלך המחנה שנערך בשוויץ, יצחק שום ניסה לתרגל הרכב מנצח שיוכל להתמודד מול הפולנים בשבוע הבא בטדי. שום מתכונן לבצע מספר שינויים, כאשר הראשון שבניהם תהיה הצבתו של הבלם תומר בן יוסף, שלא זכה לקבל הרבה דקות משחק בעונה החולפת על חשבונו של גרשון וזאת משום שהבלם סובל מפציעה.

כמו כן, שום מאמין יותר בשחקן הרכש החדש שלו, פרננדז, שככל הנראה יתפוס את מקומו של זנדברג, שהורגל להיות שחקן הרכב בשנים האחרונות. שחקן בבית"ר התייחס לשינוי במרכז ההגנה: "נוצרה בעיה של משחק הראש, יש בהחלט חשש מכדורי גובה ובעיקר מבעיטות חופשיות מהצד בהם הפולנים מצוינים".

הרכש החדש ישן של הירושלמים, ברק יצחקי ישוב מחר לאימונים עם חבריו, החלוץ המחונן ינסה להושיע את קבוצתו, הפעם מהספסל בצוותא עם עמית בן שושן ומשה אוחיון.

ההרכב המשוער למשחק מול ויסלה: קאלה, אלברז, בנאדו, בן יוסף, זיו, פרננדז, בואטנג, טל, ברוכיאן, אבראו, תמוז.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק