עוד דראפ נחת לחיפה

אחרי הברזילאי ג'וזה, הגיע היום (רביעי), חלוץ נבחרת דרום אפריקה, מושונגו קטלגו. מכבי חיפה נחתה במחנה האימונים באוסטריה והשחקנים משדרים שמחת חיים מיוחדת

יום רביעי 23 יולי 2008
אשר גולדברג

מכבי חיפה מתאקלמת בין טיפות הגשם של אוסטריה ונכנסת לתלם לקראת סדרת משחקי הידידות והמבחן שלה. אחרי שהברזילאי גוז'ה סנטנה, הצטרף לאימונים הבוקר, נחת באוסטריה חלוץ סגל נבחרת דרום אפריקה - מושונגו קטלגו.

קטלגו יבחן בקבוצה. חברו לנבחרת פאנטיני, קיבל אותו בהתלהבות וסיפר כי מדובר בשחקן שירשים מאוד באימונים ובמשחקים.

מכבי חיפה תנחית בסוף השבוע הקרוב שחקן נוסף ומחר (חמישי) תשחק נגד רד בלגרד הסרבית. ביום שבת תשחק חיפה מול לבסקי סופיה הבולגרית ובעוד שבוע נגד בשיקטאש הטורקית.

שחקני חיפה ממשיכים לחייך

מכבי חיפה נחתה אמש באוסטריה, והיום תפתח באופן רשמי את מחנה האימונים בן עשרת הימים. בקבוצה מכפר גלים, בחרו הפעם לנוכח הניצחונות האחרונים במשחקי האימון בארץ להראות את הצד האופטימי והשמח של המאמן החדש, אלישע לוי לעומת העצבות כביכול בעידן  של רוני לוי.

מי שמיצגים את "המהפך" מול התקשורת הם משום מה רפאלוב ויניב קטן, שחקנים שלא צלחו בעונה החולפת ולא הראו את היכולות האמיתיות שלהם. שחקן ותיק במכבי חיפה התייחס למצב החדש בקבוצה: "המבחן האמיתי יהיה בליגה, הקבוצה צריכה להתחבר בכדורגל ולא בליצנות.לא כולם אוהבים את סגירת החשבון של מספר שחקנים עם רוני לוי".

מי שהספיק כבר להצטרף לאימוני הקבוצה הוא הנבחן הברזילאי, פרננדו ג'וסה סנטאנה המשחק בעמדת הקישור. השחקן מעדיף שהכינוי שלו יהיה ג'וסה. מי שחונך את הנבחן הוא לא אחר מאשר גוסטבו בוקולי, הדובר את אותה שפה.

 מי שאמורים ליטול חלק נכבד ממשחקי האימון של הקבוצה במהלך המחנה הם גולסה, גאדיר, זגורי ומור דהאן, שעליהם בונים בכרמל כמי שיהיו הערך המוסף של הקבוצה העונה.

הבעלים של הקבוצה, יעקב שחר יגיע למחנה האימונים בשבוע הבא.    

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק