השאיפה היא ליגת האלופות

ארקדי גאידמק ביקר במתקן האימונים המשופץ בבית וגן: נכון שזה לא המתקן ברמה הכי גבוהה שיש, אבל הוא טוב מאוד ואנחנו עושים את המיטב. עכשיו יש לנו מתקן טוב להתאמן בו

יום רביעי 23 יולי 2008
אשר גולדברג

הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק, ביקר היום במתקן האימונים המשופץ בבית וגן ובחן אותו מקרוב יחד עם יו"ר המועדון, אלי ארזי. במתקן נערכו שיפוצים רבים שמקרבים את המועדון עוד צעד גדול נוספו בעידנו של הנשיא הנוכחי לכיוון אירופה.

גאידמק אמר בתום הסיור: "עכשיו יש לנו תנאים טובים להתאמן בהם ואני מקווה שנמשיך לנצח. אנחנו צריכים להמשיך ולזכות בתארים גם בליגה וגם בגביע. השאיפה שלנו היא לנסות ולהגיע לליגת האלופות אבל אי אפשר לדעת כי זה כדורגל, אנחנו נעשה את המיטב ואנחנו צריכים לעבור את ויסלה קרקוב".

לגבי העונה הקרובה אמר גאידמק: "יש בליגה קבוצות טובות שיתנו מלחמה כמו מכבי ת"א עם הבעלים החדשים שלה שמעמיד תקציב טוב שיאפשר לה להתמודד בצמרת. גם בני סכנין, שזו קבוצה שאני מאוד מעריך, זו קבוצה עם הרבה כוח ורוח לחימה, יש להם קבוצה טובה מאוד, אבל אנחנו נעשה את המיטב".

גאידמק  התייחס לידיעות מהתקופה האחרונה אודות הקשיים הכלכליים מהם הוא סובל והגיב: "מבקרים אותי על פעילותיי, בעיקר על הפעילות העסקית. כולם ניסו לבקר אותי מהעונה הראשונה שאני בבית"ר. לא צריך בכלל להגיד מילה כמו פשיטת רגל. לאוהדים אין מה לדאוג. אנחנו כאן, משפצים ובונים. נכון שזה לא המתקן ברמה הכי גבוהה שיש אבל הוא טוב מאוד ואנחנו עושים את המיטב. כמו שאתם רואים מאז שהגעתי לבית"ר תמיד יש לה את התקציב הכי גדול בליגה".
 
לפני ביקורו של גאידמק, הגיעו לבית וגן הזרים, דאריו פרננדז וסבאסטיאן אבראו יחד עם ברק יצחקי וערכו אימוני כושר אישיים עם דרור שמשון. מחר בערב תחזור הקבוצה להתאמן לקראת המשחק ביום רביעי הבא (21:00) נגד ויסלה קראקוב בטדי.

צילום: אבי ולר (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים).
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק