מכבי תחתים את ג'ונסון

בישיבת לילה במלון בהולנד, עוזי שעיה, אביב בושינסקי, נימני ורן בן שמעון הוחלט להחתים את הקשר הליברי האחורי. יניב עזרן ייבדק אצל פרופ' מרטנס

יום חמישי 24 יולי 2008
אשר גולדברג
במכבי תל אביב הגיעו להחלטה בנוגע לקשר האחורי הליברי, דולי ג'ונסון. ההחלטה היא להחתים אותו במועדון. 

הבעיה המרכזית שעמדה על הפרק בנוגע לקשר האחורי, היא המשפט שבו השחקן מואשם. למרות זאת אצל הצהובים לא נוטים לקחת זאת יתר על המידה וכבר היום (חמישי) בצהרים יכנס המשא ומתן בנוגע להחתים את השחקן במהירות המרבית. 

כזכור, הבדיקות הרפואיות של דולי ג'ונסון התקבלו כתקינות, השחקן בהתחלה נחשד כחולה במלריה, אך מיד החששות התבדו. 

חלוץ הקבוצה יניב עזרן המריא לבלגיה, שם הוא ייבדק אצל פרופסור מרטנס ויקבל חוות דעת נוספת להמשך השיקום שלו.

בוזגלו מחבר את מכבי

מכבי תל אביב ממשיכה להרשים במחנה האימון בהולנד. הצהובים השיגו ניצחון שני רצוף 0:1 מול דן בוס ההולנדית. מי שכבש את השער, זהו מאור בוזגלו המצויין. 

מכבי תל אביב ממשיכה להתגבש במחנה האימון בהולנד. השחקנים ורן בן שמעון מודעים כי רמת החשיבות של המחנה הוא גבוה, לא רק לקטע המקצועי אלא אלף אלפי הבדלות לעניין המנטאלי, לגיבוש ולמרקם החברתי. 

יבריץ' חזר לשער, לאחר שהיה חולה במשחקים האחרונים. בדקה ה-19, איליה יבוריאן הוכשל ברחבה של ההולנדים ושופט המשחק קבע בעיטת פנדל מהנקודה הלבנה. מי שניגש לבעוט את הפנדל, זהו מאור בוזגלו שהקרין קור רוח וכבש ללא בעיות. 

ססק פולאק, המגן השמאלי של רוטרדם ההולנדית, חזר הערב למחנה האימונים והביא אישור שסבו היה יהודי, עכשיו יבדקו אם זה יאפשר לו לשחק כישראלי ולא כשחקן זר עד שהעונה תפתח.

תמונה: באדיבות האתר הרשמי - מכבי תל אביב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק