סיכוי קלוש לקיום גביע הטוטו

על פי המסתמן לאחר הפגישות ביומיים האחרונים, לא יערכו העונה משחקי גביע הטוטו וכפי שפורסם בלעדית ב-TELESPORT כבר ביום ראשון, יערך כנראה טורניר חלופי. לא ברור אם כל הקבוצות ירצו להשתתף בטורניר שכזה

יום חמישי 24 יולי 2008
אשר גולדברג

משחקי גביע הטוטו לעונת 2008/09 לא יתקיימו כמעט בודאות. כפי שפורסם כבר ביום ראשון ב-TELESPORT, בהתאחדות ובמועצת ההימורים כבר השלימו עם העובדה, כי לא ניתן לגשר על הפערים וההחלטה היא שלא לקיים את המשחקים במתכונת שהייתה בשנים האחרונות.

חברי מזכירות ההתאחדות החליטו באמצע השבוע, לערוך משא ומתן מזורז עם נציגי מועצת ההימורים על מנת לאפשר לקיים את המפעל, אולם ביומיים האחרונים הפערים פשוט גדולים מדי.

כבר בתחילת השבוע הבהירו בהתאחדות, כי במידה והקבוצות יבקשו, יערך טורניר חלופי, על מנת לאפשר לקבוצות לשמור על כושר. עם זאת, לא יהיו הימורים על המשחקים והקבוצות לא יזכו להכנסה מעבר למכירת כרטיסים. 

בכיר בהתאחדות אמר: "היה המון רצון טוב של ההתאחדות, אבל הפערים פשוט גדולים ובלתי ניתנים לגישור. נבחן את החלופות האפשרויות. כרגע אין משחקים בסוף השבוע הבא."

הבעיה המרכזית ביותר, היא החוזה בין ההתאחדות לערוץ הספורט, שמחייב את ההתאחדות לקיים את משחקי גביע הטוטו.

בעיה נוספת היא, שיתכן כי חלק מראשי קבוצות ליגת העל, יעדיפו לוותר על מפעל שתארגן ההתאחדות ויחליטו לקיים ביניהם משחקי אימון. יש לציין כי בכל מקרה לקבוצות עירוני קרית שמונה, הפועל תל אביב ומכבי נתניה, משחקי גביע הטוטו עלולים ליצור עומס מאחר שהן צפויות לקיים באוגוסט, שלושה משחקים בגביע אופ"א (ק"ש עשוייה לקיים אחד).

בימים הקרובים ינסו הצדדים למצוא פיתרון לבעיה שנוצרה ובכל מקרה יש לזכור כי משחקי גביע הטוטו אמורים להתחיל בדיוק בעוד שמונה ימים ואף קבוצה לא יודעת מול מי היא משחקת ובאיזה בית היא משובצת. 

פורסם לראשונה בשעה 19:18 בתאריך 24/07

תמונה: באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק